Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdoll? Cica vásárlás elott...

Ragdoll? Cica vásárlás elott állok . (? )

Figyelt kérdés
Ragdoll cicát szeretnénk vásárolni... nem egyszerű feladat! Kérek szépen tenyésztő neveket és véleményeket.., lassan ijesztő amiket az ember olvas. Én nem szapis cicát szeretnék. Megis tartok tőle még így is belefuthatok. Hétfőn mindenképpen hívom a Macska egyesületet, remelem segítenek honnét ne... :(
2017. febr. 11. 22:18
1 2
 11/11 Vicuska87 ***** válasza:
50%

2 szlovák Ragdollom van, 4 Maine Coon-om, 1 Exoticom, és 1 Perzsám....

Hidd el tudom miről beszélek... csak gondoltam tanácsolok valamit...

Ismerem az Aquamarine Dolls tenyészetet, ők csak komoly gazdikkal foglalkoznak....


A másik pedig, hogy sorolhatnám a nem megfelelő tenyészeteket, van belőle bőven magyarba....

De akinek csak a pénz számít, ott úgyis fogsz kapni cicát, igaz hogy nem fogsz tudni a jelleméről semmit, és a tenyésztő utána nem lesz a segítségedre, soha nem fog válaszolni ha kérdésed van... de nekem aztán 8....

2017. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!