Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki segítene hol szerezhetn...

Valaki segítene hol szerezhetnék cicát?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, Magyar országon csak áthaladni szoktam. Szerbiai vagyok és most Németben élek. Szóval Szerbiában nem szeretnék cicát keresni itt németben pedig drága. Így maradt Magyarország. Na most nekem egy egyszerű kiscica kell max. annyi az elvárás hogy cuki legyen :))


Mivel nem tudunk pár óránál tovább maradni jó lenne ha rögtön elvihető lenne. Az a gond hogy bárhol nézem nem találok oltott cicát. Határon viszont csak veszettség ellenivel vihetem át. Mivel csak 2 hétig leszek Szerbiában ezt magam nem tudom megoldani :( A lényeg hogy a cicának vagy 3 hónap alattinak, vagy 3 és fél hónaposnak kell lennie oltva. Sajna ilyen cicát még menhelyen sem találok. Felnőtt cica nem jöhet szóba a kutyánk miatt. Tudnátok segíteni? Nagyon el vagyok keseredve :(( Bocsi ha nem érthető ha kell leírom még 1x (ui: nem feltétlen ingyen cica kell, az oltásokat természetesen állom)



2016. aug. 4. 15:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Győr-Moson-Sopron megye,Csongrád megye,Fejér megye,Veszprém megye és Bács-Kiskun megye esik útba.
2016. aug. 4. 15:50
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

8 honaposan lehet csak tenyésztőtöl venni.

Amugy mi az h a kuty miatt szóba se jöhet felnött cica? Nem kötekedés miatt

2016. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát mert nem lenne jó ha kiderülne hogy a cica nem szereti a kutyát :/ Mi az hogy 8 hónaposan??? Egyébként nem kell fajtatiszta cica, egyszerű házi cicát keresek .)
2016. aug. 4. 15:53
 4/14 anonim válasza:
A kutyád elfogadja a cicát? Elég gáz lenne ha akkor derülne ki amikor megvan a cica.. Egyébként nem ajánlom a hosszú utat ilyen melegbe.. De megcsinálhattod, hogy elviszed Magyarországon állatorvoshoz beoltatni..
2016. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hái cicát szinte bárhol találsz vidéken de a legjobb választás a menhely
2016. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 nem sértésből de úgy látom nem érted a helyzetet. A kutyám szereti a cicákat, a hosszú utat így is úgy is lekocsikázzuk klímás autóval kutyával együtt :) Magam nem tudom beoltatni a cicát...bárcsak ilyen könnyű lenne. A cicákat is 3 hónaposan oltják, nem? És ugyan úgy 21 napot kell várni, nem? Na erre 2 hét nem lenne elég...nem mehetne át a határon. A menhelyi cicák is jók de még menhelyet sem találtam ahol jelenleg van cica...vagy egyáltalán működik. Esetleg linkeket megköszönnék :)
2016. aug. 4. 16:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Noé álkatotthonba asszem vannak cicák
2016. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már néztem de nem találtam.
2016. aug. 4. 16:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Már miért lenne németbe drága? 60-80 euro körül van kleinanziegenen egy sima házicica. Magyarországhoz viszonyítva valóban drága 20ezer egy sima európai rövidszőrűért, de kint még ha rossz helyed is van a 800 eurot meg kell keresned(és akkor takkernő vagy egy lebujban)

És mellesleg nagyon a cica tartása sem jön ki olcsóbbra havonta kint, mint 50 euro.

(Én is kint élek, nekem is otthonról vannak a cicáim, de azért, mert azok a fajták, amiket én szerettem volna, itt 2-3 000 euro vt, otthon meg 600-700 ugyanúgy törzskönyvesen tenyésztőtől)

Illetve itt is vannak menhelyek. Ugyan nincs dugig, mint otthon, de vannak.

Ha pedig mégis otthonról akarsz, jófogáson teli van 8 hetes kiscicákkal, DE! Így sem úszod meg az útlevelet, és a chipet, ami 10 000 Ft alatt nem fog kijönni. Szóval te tudod, de sztem egy sima háimacskáért felesleges ekkora cécó, mert alig spórolsz meg 20 eurot, de lessz egy szép hazautad szerencsétlen kismacskával.(én csak 800 kmre lakom otthonról, de így is repülővel jöttem haza minden alkalommal ha kiscica volt velem)

2016. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tessék, kell ennél cukibb?

Ugyan ők hozzám vannak kőzel, de beállítod a lakhelyed, és fogsz találni.


[link]

[link]

2016. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!