Kezdőoldal » Állatok » Macskák » El merjem magammal vinni a...

El merjem magammal vinni a cicámat?

Figyelt kérdés
Júniusban költözök el a szüleimtől, van egy 1,5 éves cicám itthon, az új házunk 1 utcára van a mostani lakhelyemtől. Nagyon szeretem a cicóm, ha itthon vagyok le se lehet rólam vakarni, követ, nyérvog ha nem vele foglalkozok, úgy viselkedik mintha egy kisbaba lenne. Gondolom túlélné ha csak hetente 2-3x látna, én szeretném elvinni magammal, de attól félek hogy visszaszökik és elüti egy autó.

2017. febr. 19. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kinti macska akkor jobb, ha hagyod. Ha benti, akkor meg a házban nincsenek autók, ne engedd ki.
2017. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg hozzád ragaszkodik ennyire én a helyedben elvinném de csak benti cicának :) Sajnos esélyes hogy vissza szökik, hasonló helyzetben voltunk mi is, annyi "szerencsénk" volt, hogy a kertek alatt szökött meg így nem érte baj. Végül hagytuk mamáéknál.
2017. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TR75 ***** válasza:
Pár hétig tartsd a lakásban a macsekot, hogy megszokja az új helyet.
2017. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd magaddal.1 utca nem nagy távolság,annyit alapból is bejárnak a cicák.Kell majd egy kis idő míg megszokja az új helyet,de ha csak nálad kap majd enni akkor is vsz visszafog menni hozzád,ha néha kicsit hazalátogat.Az azért nem mindegy,h mennyire forgalmas a környék.
2017. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha bent fogod tartani, legalábbis jó sokáig.
2017. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!