Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez mi lehet? (Kép)

Szerintetek ez mi lehet? (Kép)

Figyelt kérdés
[link] fürdettem a cicámat es mivel nagyon agressziv sose engedi hogy a hasat meg nezzem de szaritas kozben most lattam ezt a valamit a hasan. A mellbimboja nem lehet mivel az nagyon kicsi es rozsaszin ez meg a hasa kozepen van es eleg nagy es sarga . valaki latott mar ilyet ? Mert ha elmulik akkor feleslegesen nem akarom elvinni az allat orvoshoz azert hogy 8 ezret elkerjen a semmiert... Nem hiszem faj neki mert eloszor veletlenul meg fogtam es nem reagalt sehogy. A jellege olyan mint egy sarga szinu vizholyag.

2017. márc. 8. 15:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez a sárga valami dudorodik vagy behorpad? Próbáltad kitapintani? A kullancs csak egy kis ponton érintkezik a bőrrel. Ez bele van teljesen ágyazódva a bőrébe, vagy csak úgy ott van a felületén?

Nem lehet, hogy csak ráragadt valami? Próbáltad óvatosan levenni esetleg?

Féregtelenítve, élősködőmentesítve mikor volt a cica?


Amúgy a fürdetés kapcsán egyetértek az előttem szólókkal, inkább ne, vagy csak ha nagyon muszáj.

2017. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!