Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicám baja?

Mi lehet a cicám baja?

Figyelt kérdés
Tegnap hányt nem evett nem ivott és remegett. Ma is ugyanez van de nem láttam hogy bement volna az almába. Kezdek aggódni le is fogyott. Benti cica de van amikor kiengedjük és akkor elmegy valahova de mindig visszajön ma is így volt és rendesen tud járni meg minden. Meg ha felemeljük nagyon nyávog. Mi lehet a baja?

2017. márc. 19. 14:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést nem tegnap, hanem tegnap előtt hányt
2017. márc. 19. 14:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz vinni nem jutott eszedve?
2017. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. Én mondtam apának hogy kéne vinni de ő azt mondja, hogy biztos megevett valamit majd jobban lesz.
2017. márc. 19. 15:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz jobban, ha nem iszik az hamarosan kiszáradáshoz fog vezetni. Tehát orvoshoz kell vinni, valahogy vedd rá apukádat.
2017. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az előbb odavittem a vízhez nagyon keveset ivott de amint odaraktam a kajához elkezdett nyávogni
2017. márc. 19. 15:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszéld rá apud, hogy vigyétek el, beteg szegény.
2017. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom... De ezek alapján mi lehet a baja? Ugye nem komoly?
2017. márc. 19. 15:56
 8/10 anonim ***** válasza:

A cicád a leírtak alapján súlyos beteg. Esélyes, hogy elpusztul, ha nem viszitek el mielőbb állatorvoshoz. Ha nem lesz jobban holnap reggelre, akkor vigyétek el, mondd meg apudnak, hogy ugye nem akarja, hogy elpusztuljon?! Ha rosszabbul lesz, akkor még előbb, ügyeletre.

Lehet egyébként az is, hogy a foga, ínye fáj, ilyenkor sem esznek. Bár, ettől nem hányna.

Mindenképpen mutassátok meg orvosnak.

2017. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha oltásai sincsenek simán benyelhetett egy olyan vírust ami halálos, főleg, ha nem kezelik. Kérd meg a szomszédod, hogy vigye el mert apád nem képes, és cserébe vállalj egész nyárra fűnyírást.
2017. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már ivott vizet meg tejet is. Sikerült rábeszélnem apát, holnap délután visszük. Még nem volt se féregtelenítve se oltva...
2017. márc. 19. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!