Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit jelent az analitikai...

Mit jelent az analitikai öszetevők?

Figyelt kérdés

Pl. valamelyik Acana tápnál írják az összetevőknél, hogy 60% hús, de az analitikai összetevőknél 36% van (össz. állati+növényi?) fehérjének megjelőlve...


Meg találkoztam olyan (aranyárú) nedves táppal ahol 97% csirke volt írva, de az analitikai összetevőknél a fehérje 10% volt.


Ez most azt jellenti, hogy 10% a fehérje és abból 97% a csirke?

És akkor az acanában is a harmincvalahány százaléknak a hatvanvalahány százaléka a hús összesen?



2017. márc. 20. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg a vásárlók csalogatására alkalmas megfogalmazásokkal találkoztál. A 97% csirke nyilván azt jelenti, hogy az összetevők 97%-a baromfi vágóhídról származik, amikor pontosan megvizsgálták az összetevőket, abban meg 10% volt a fehérje, a többi meg nyilván a baromfi csont meg zsír volt.
2017. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De pl. a real nature vadhúsos tápjainál is így van, szarvasnál meg vaddisznónál.

Pedig az állitólag nagyon jó táp

2017. márc. 20. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
2017. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, tehát ha jól értem, akkor fogalmam sem lehet a leírtak alapján pl. a real nature ősszetételéről és, hogy jó e megvenni? :/
2017. márc. 20. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Akkor engem is pontozz le. Te tul hisztiel mindent bmeg. Ebbe írnak az analítikai összetevőkről is. Ennél többet én nem tudok róla. Szivesen. Máskor a tököm gugliz ki neked bármit is.
2017. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínű azért nem kaptál válaszokat, mert sokak nem tudják, ahogy bevallom én sem, erre a második aki szintén nem ért ehhez vette a fáradtságot, hogy keressen neked valamit erről, de te támadásnak vélted, hát már boccs, de neked nem étdemes segíteni.
2017. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha félre érthető volt, én komolyan kérdeztem mert sajna a linkből ennyit tudtam felfogni (ami nem baj, attólmég hasznos volt)... És ":/" ez nem mérges hangulat jel. Hanem valami ilyesmi 😕
2017. márc. 21. 09:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és én nem pontoztam le senkit, de amúgy sem jelenik meg % amíg csak egy valaki pontozott.
2017. márc. 21. 10:00
 9/11 A kérdező kommentje:

De azon a linken kb. azt írják, hogy a valódi hústartalomra nem feltétlenűl következthetünk az összetevőkből, vagy analitikai összetevőkből.

Én úgy tudom, hogy a legfontosabb dolog egy tápban a hús tartalom, de akkor igazából mind1, hogy milyet veszek mert zságba macska? Etessek inkább barf & prey szerint?

2017. márc. 21. 10:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha megbízol benne, akkor etess az szerint, de azt sem tudom mit jelent:) ha neked bevált akkor jó. Boccs, remélem ír olyan is aki vágja ezeket.
2017. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!