Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez még mindíg nagyon béna?...

Ez még mindíg nagyon béna? Már egyet csináltam meglepinek, ezt a videot is annak szánom. (Video) hogy tudnák jobbat készíteni.

Figyelt kérdés
Amúgy öszintén egy tizes skálán mennyire rossz? [link]

2017. márc. 30. 16:34
 1/8 A kérdező kommentje:
2017. márc. 30. 16:37
 2/8 A kérdező kommentje:
És miért nem érhető el? Jaj mit basztam még el? Segítsetek
2017. márc. 30. 16:38
 3/8 A kérdező kommentje:
És, ha a youtubera beirjátok úgy leadja? Nekem igen, de nektek? Picike egy nagyon különleges cica. Ez a cime. Úgy látható? Valaki megnézné?köszi
2017. márc. 30. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, elérhető. Csak kell néhány perc, amíg ezt a youtube is felfogja. Nekem simán lejátszotta.


Na, mindjárt szét is kapom neked! *muwhahaa*

2017. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Szétkapod? Ez mit jelent?
2017. márc. 30. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Aranyos :) nincs vele semmi baj.
2017. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Négyeske vagyok. Hát, te kérdezted mennyire béna és hogy tudnál jobbat készíteni. Tőlem meg inkább kapsz egy kemény kritikát, ami alapján tudsz fejlődni, minthogy leírjam, hogy "hát ja" vagy "2/10" aztán próbálj meg magadtól rájönni, hogy mi a gond. Előre is bocsi, nem bántásból írom, hanem mert én is ilyen kritikát szeretek hallani a saját munkáimról. (Balszerencsédre kifogtál egy fotóst, aki a videókhoz is konyít valamicskét.)


Az első, ami feltűnt, hogy pixeles, mint a szar. Mondjuk 360px-es felbontású videó a 1920 x 1200 pixeles monitoromon nézve nem csoda.


A második gondolatom az volt, hogy a bánatért van ez négyzet alakúra szerkesztve.


A harmadik, hogy rémes a képminőség. És itt most nem a pixelesedésre gondolok, mert az valószínűleg csak konvertálási vagy feltöltési probléma, hanem hogy hol a macska lábai, hol a fél feje van levágva (morbid!), némelyik fotó életlen / bemozdult, némelyiken meg nagyítóval kell keresni a macskát. Ez az a része a dolognak, amihez szem, némi tudás és józan ész kell:

- ami egyértelműen szar, azt ne használd fel

- ami javítható, azt javítsd (pl. ha minőségromlás nélkül messze van a macska, ahol messze van a macska, csináld!)


4. Az is unalmassá teszi a videódat, hogy több nagyon hasonló (közel azonos beállításból készült) képet raktál be egymás mögé. Ezek közül is ki kellene válogatni a legjobbakat és azokat használni. Illetve ha mindenképp kell bele a 2-3 közel azonos kép és a kontextus is megengedi, legalább szedd szét őket, hogy ne egy kupacban legyenek!


5. Őszintén? Nekem ebből másfél perc is untig elég volt.

Nyilván maga a műfaj (képek zenére vágva) elég erős határokat szab, de ez annak a tipikus esete, amikor a kevesebb több. Nem kell kitölteni a 4 perc 14 másodpercet, csak azért, mert a szám ilyen hosszú! Már attól is sokkal jobb lenne a videód, ha a zenét lekevernéd valami értelmes helyen és csak a normális minőségű, nem ismétlődő képeket használnád fel a videóhoz.


Egyébként ezek a dolgok egy tök jó szintig teljesen tanulhatóak, akár internetről is. Szóval attól, hogy most kaptál egy negatív kritikát, légy szíves ne dőlj a kardodba!

2017. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi aki írta, hogy aranyos, gondolom nem akartál megbántani, ment a pacsi kedves vagy, előző neked is pacsi köszi, hogy le irtad a hibáim. A fotókat nem én csináltam, szóval ebből kellett dolgozni, a többire nincs mentségem. Majd kisérletezek. Köszi.
2017. márc. 30. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!