Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen biztonságos cicajátékok...

Milyen biztonságos cicajátékokat tudok készíteni a 2 hónapos házi cicámnak?

Figyelt kérdés
Kösz a válaszokat.

#Cica.ica
2016. aug. 23. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én macskuszomnak elég sok játéka van.Mégis a madzagot szerette a legjobban.A végére kötöttwm egy csomót és azt húzgáltam.Imádta.
2016. aug. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Apró plüss(ikeás apró elefánt) a kedvence a cicámnak. Minden madzag, bojt, csomó, wcpapír guriga(igaz rémes rumlit hagy, de ha hagysz rajta egy vékony lapot azt az utolsó fecniig vadászni fogja, 68nm simán be lehet fedni vele:)) fűszál, toboz, és spéci játéka a ruhaneműk. 12hetes
2016. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ásványvizes üveg kupakja minden színben és mennyiségben, cigihüvely (töltöm) (nem eszi meg v ilyesmi), papírzsebkendő összegyűrve, nylonzokni :-). Nálunk van néhány élelmiszerboltban (de a tesóban is láttam), gyerekeknek ilyen "labdaautomata" 100 Ft egy kis labda ami akkora, mint egy üveggolyó. Kölyöknek már pont jó, az enyémnek is volt. Fressnapfben van tüskés labda, elfogadható áron (ha jól emlékszem 150 Ft körül), imádja a mai napig, meg tudja fogni a szájában. Kartondobozból tudsz készíteni macskaházat. Pompont tudod hogy kell csinálni? Azt lehet a madzagos játék végére kötni. Csak azzal ne hagyd egyedül (nyakára tekeredhet). Soha ne engedd, hogy nylonzacskókba bújkáljon, és ne is hagyj elöl ilyet, én a szatyrokat is elteszem (a textilszatyrot is a füle miatt). Színekről: a macskák a kék, piros, zöld és sárga színeket látják legjobban. Állítólag a piros a kedvencük :-). Bújónak vmi rossz pulóver vagy póló (most a meleg miatt póló, télen pulóver :-) ). Ruhába bedugod a kezed és mozgatod neki, levadássza.
2016. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegyél neki pingponglabdát, az enyém azzal játszik nagyon jó könnyű és biztonságos
2018. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!