Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon szoptatja a kicsiket az...

Vajon szoptatja a kicsiket az anyamacska?

Figyelt kérdés

A 6 napos kiscicákat elhurcolta valahova az anyjuk, addig nem volt gond, etette őket rendesen, de félek, hogy már nem, mert volt már erre példa. Állítólag sokszor szült már ez a cica (1 éve van nálunk, de már nem fiatal), és mindig elpusztultak a cicái, mert nem szoptatta őket egy idő után, de miután hozzánk került, születtek kiscicák és azokat 5 hónapos korukig szoptatta (pedig őket is elhurcolta egy hónapra), meg is vannak és egészségesek és megtudtuk azt is, hogy azért nem szoptatta az egyik almot, mert összefogdozták a kicsiket valami idióták és ugye akkor otthagyja őket az anyacica.


Tegnap óta keresem a kicsiket (mióta eltűntek) de reménytelen megtalálni őket. Az anyacica sokat van nálunk néha elmegy fél-1 órára, utána jön. Lehet, hogy szoptat ilyenkor? Délután néztem a cicijeit, akkor eléggé meg voltak duzzadva, most pedig ilyen ráncosak voltak és laposak, kivéve 2-t, azok picit nagyobbak voltak, ez annak a jele lehet, hogy szoptak?

És hol rejtegetheti a cicákat ennyi ideig? :S


2010. máj. 12. 19:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én mondjuk teljesen egyetértek az első válaszolóval, annyiban nem, hogy egy vemhes macskát szerintem kegyetlenség ivartalanítani. Talán még a vemhesség elején nem, de mikor már mozognak a picik?!
2010. máj. 12. 20:50
 12/12 A kérdező kommentje:

És egyébként nem érzem magam felelőtlennek, ugyanis én ha látok egy beteg cicát megfogom és elviszem az orvoshoz (ha megmondom, hogy úgy találtam, ingyen ellátják, vagy elaltatják ha menthetetlen) és nem a nagyvilágba születtek ezek a picik sem, mert megtartjuk mindet, pedig van olyan aki mondta, hogy kérne, de nem bírnánk őket elajándékozni.

És ezzel zárjuk is le ezt a témát...

2010. máj. 12. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!