Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Körülbelül 2és fél hete...

Körülbelül 2és fél hete születtek kismacskák, az anyamacska nem akarja etetni őket. Maguktól még nem esznek így nem tudom, mit lehetne tenni az ellen, hogy ne haljanak éhen?

Figyelt kérdés
A fecskendős etetést már kipróbáltuk, de nem vált be. Valakinek valami ötlete?
2011. okt. 18. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
kérd ki az állatorvos véleményét...szerintem elég ha telefonon érdeklődsz :)
2011. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Lehet kapni kimondottan kismacskák etetéséhet cumisüveget. Macskatejpótló pótmacskatejjel (pl. Fressnapfból, állatpatikából) szerintem fel lehet nevelni őket, de arra készülj, hogy naaagyon strapás lesz.
2011. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg nagyon nagy macera lesz, kb2-3 óránként kell etetned őket tápszerrel, még éjjel is! Ha van a közelben anyacica aki még szoptat, akkor meg lehet próbálni azt is, mert a macskáknak erős az anya ösztöne, és sokszor más kölykét is felnevelik, de ez egyén függő, mert van olyan macska , aki a saját kölykeit sem gondozza. A miénk is olyan volt sajnos! :/ De hallottam már olyat is, hogy egy anyacica kiskutyát is szoptatott... meg forditva - de ez elég ritka! :)
2011. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenről én is hallottam már! :D Tök aranyosak! :D
2011. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menj állatpatikába és ott vegyél kiscicáknak tápszert és azt add nekik egy cumisüvegbe 3-4 óránként
2011. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát! :)


a helyzet megoldódott. újra eteti a piciket :)

2011. okt. 20. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!