Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap este a macskám elvetélt...

Tegnap este a macskám elvetélt, megszült 1 halott kiscicát de a többi cica benne maradt, első szülése a cicának, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Előfordulhat az olyan hogy az az 1 cica halott volt de a többit egészségesen megszüli máskor?
2017. ápr. 18. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne elvinni állatorvoshoz. Ultrahangon látszódna, élnek-e a picik? Ha igen, lehet, szükség van hormonális rásegítésre. Ha nem, akkor viszont lehet, hogy műtéttel kell kivenni őket.

Mi max találgatni tudunk, biztosat csak a doki tud mondani.

2017. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A többi cica is valószínűleg halott. Elfolyt a magzatvíz, anélkül a kiscicák nem maradnak életben. Műtétileg el kell őket távolítani, különben az anyamacska is belehal. Úgyhogy orvos, mielőbb!
2017. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Az én cicám tavaly egy darábig vérzett, utána megszült 1 cicát. A kicsi élt egy darabig, de nagyon gyenge volt, az anyja nem foglalkozott vele. 1 hét után megszült még egyet, egészséges, élénk cica lett. Az idei vemhessége, ellése teljesen rendben zajlott.

Vagy vársz, ha nem vérzik, nincsenek fájdalmai, eszik rendesen, később rendben megszűlheti a másikat /vagy többet/, vagy elviszed orvoshoz.

2017. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek fájdalmai és eszik is rendesen, és én is azt olvastam hogy történt már ilyen eset.
2017. ápr. 18. 11:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet,h csak az az egy kicsi volt.Figyeld a cicat es,ha ugy latod,h nincs jol vidd el orvoshoz.
2017. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy percig se haboznék, azonnal állatorvos.

Bár amúgy is vészmadár vagyok, de jobb ha elviszed orvoshoz.

2017. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A macskád halott cicát ellett. Ki tudja, mi van a többivel. És te habozol, hogy orvoshoz vidd? Ne csináld már, rég a váróban kellene ülnötök.
2017. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvost es azt mondta hogy ha nem eszik vagy sír nem érzi jol magat akkor vigyem be, mert szerinte felszívódtak a kiscicák de ha nyugtalan lesz rogton viszem
2017. ápr. 18. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a biztonság kedvélyért bevinném egy ultrahanga.
2017. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Olyab idióta vagy, hogy az már fáj! Majd ha a saját gyereked jön ki haéottan belöled, akkor is csak vársz hogy mi lesz? Nyilván nem, ugyhogy fogrs meg a macskát és vidd el orvoshoz, mielött meghal vérmérgezésben!
2017. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!