Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elveszett a macskám, hol...

Elveszett a macskám, hol keressem?

Figyelt kérdés
Van két cicám akik az ágy alatt laknak. Éjjel elő szoktak jönni, reggelre viszont vissza mennek. Na most ma az egyik nem ment vissza, átnéztük az egész házat de nem találjuk. Hol kereshetnénk még? Megnéztük a szekrényeket, a bútorok mögött, a bútorok alatt de egyszerűen nem találjuk. Hol kereshetnénk még?
2017. ápr. 18. 16:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Másik búvóhelyen. Macska lennél, hova bújnál? amúgy valószínűleg fél tőletek
2017. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az ágy alatt laknak?
2017. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
igen még fél. Alig egy hete vannak itt.
2017. ápr. 18. 17:06
 4/23 A kérdező kommentje:
nappal ott alszanak, éjjel elő jönnek enni meg a dolgukat végezni, szét néznek a lakásban és reggelre vissza mennek. Viszont most csak 1 van ott.
2017. ápr. 18. 17:07
 5/23 anonim ***** válasza:

Kapcsold le a lámpát és fotózd le a szobát ! Ha mázlid van megvillan a cicus szeme és tudni fogod,hogy hova bújt el.

Ha meg nem,akkor rakj ki kaját és várj.Előbb-utóbb ennie kell neki is.

2017. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem szökhetett ki valahogy? Sötétbe világits a telóddal ugy meglátod a szemeit.
2017. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha elokerul, es megoldhato, inkabb rakjatok oket egy olyan kulon szobaba, ahol csak ok vannak. Es tartsatok oket ugy par hetig. Ugy hamarabb szelidulnek.
2017. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly a 4 hónapos cicám a szekrényből került elő. Azt hittük, hogy elszökött az udvarra, benti cica egyébként. A szekrényeket átnéztük összeset, hívtuk, holott mindig hallgatott a nevére, de nem jött. És igen, az egyik szekrényben kényelmesen bebújva aludt a ruhák közt, de úgy, hogy ki sem látszódott és persze nem jött, szinte kitapogattam, hogy ott van. Már volt sírás-rívás, hogy nem látjuk többé, aztán mégiscsak meglett. Jól kicseszett velünk, azóta egyszer még megcsinálta ugyanezt, de akkor már tudtuk hol kell keresni. Ja és a legújabb szokása, hogy a gáztűzhely hátuljába bebújik vagy a hűtő mögé. Nincs valamilyen üres doboz, amibe belebújt?
2017. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha már egy hete nálatok vannak, akkor csak kéne velük barátkozni, nem?

Kajával kitűnően meg lehet szelíditeni a legvadabb macskát is.

Éhes lesz, érezni fogja a finom falatot és ha rájön, hogy tőletek kapja, idővel közel fog engedni magához, nem fog félni tőletek.

Mivel ha jól értelmezem zárt házban vannak, valahol ott kell lennie.

Érdemes lenne egy helyiségbe tenni őket és ott szelídíteni őket.

Ez így elég rossz, hogy ennyire vadak.

2017. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nem vadak, egyszerűen félnek még. Nem erőltetjük rájuk. Tegnap itt ült mellettem, de mikor felé nyúltam elszaladt. Még nem elég bátrak, nem akarom hogy negatív élményt kapjanak tőlünk. Egy előző kérdésemnél sokan írták hogy hónapokig is eltarthat mire hozzánk szoknak, ezért mi türelmesen várunk. Mivel nappal nem jönnek ki így nyitva van az ajtó, estére becsukjuk, viszont pár napja nyitva hagytam kíváncsiságból és pár perc múlva már a nappaliban voltak. Reggel még mind a kettő itt volt a szobában, mire haza értem az iskolából apám azzal fogadott hogy nem látja a másikat. Remélem este előjön.
2017. ápr. 18. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!