Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elveszett a macskám, hol...

Elveszett a macskám, hol keressem?

Figyelt kérdés
Van két cicám akik az ágy alatt laknak. Éjjel elő szoktak jönni, reggelre viszont vissza mennek. Na most ma az egyik nem ment vissza, átnéztük az egész házat de nem találjuk. Hol kereshetnénk még? Megnéztük a szekrényeket, a bútorok mögött, a bútorok alatt de egyszerűen nem találjuk. Hol kereshetnénk még?
2017. ápr. 18. 16:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A macskák képesek olyan helyekre bebújni,amikre az életbe nem gondolnál.És miután előkerültek sem fogod érteni,hogy hogy a bánatba mászott be oda.Azért egy kis simivel megpróbálkozhatnál néha.A fülvakargatás határozottan segíti a cicák hozzátokszokását.
2017. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Igy van, adjatok nekik idot. Az en egyik cicam 2 honapig dekkolt az ablakparkanyon a fuggony mogott, es utana is honapokba telt neki, amig vegul fullosan beilleszkedett a csaladba. De azota teljesen rendben van vele minden. Csak a bejarati ajtora ugyeljetek nagyon. Nem tudom, milyen kecoban laktok, de pl panelban van a kad alatt egy nagyon vonzo resz a cicaknak, nem lehet, hogy oda furta be magat? Tovabbi sanszos helyek meg a gaztuzhely mogott, agynemutartoban, illetve a legelkepzelhetetlenebb resekben a fal es a szekrenysor mogott. A kanapeknak is vannak olyan rekeszei, ahova egy kiscica be tudja magat preselni. Illetve a hutoszekreny hatulja. Ezekre a helyekre be is szorulhatnak. Ami azert is para, mert ugye mivel meg bizalmatlan, elkepzelheto, hogy hangadassal sem jelzi nektek, hogy gaz van. En nekiallnek mindent felforgatni, de csak ovatosan, nehogy odacsukjam valahova.
2017. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
nem kiscicáról van szó. 4 éves nőstény cicák.
2017. ápr. 18. 18:52
 14/23 anonim ***** válasza:
ja ok. De amugy a nagyok is el tudnak tunni, ha akarnak
2017. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem jött elő. Muszáj lesz megkeresnünk. Valamiért mániája elbújni, aztán nem mer előjönni. Az ágy mögött is 2 napig ült, aztán inkább kiszedtem szerencsétlent. A másik már játszik meg fedezi fel a lakást.
2017. ápr. 19. 01:52
 16/23 A kérdező kommentje:
Meglett! Szerintetek mennyire baj ha az egyiknek lisztet szórunk a hátára? Ugyan úgy néznek ki viszont jó lenne ha meg tudnánk őket különböztetni. Szerintem ez egy biztonságos módszer lenne. Mit gondoltok? Amúgy az ágy alljába bújt be valahogy
2017. ápr. 19. 13:37
 17/23 anonim ***** válasza:
lenyalja a lisztet, nem fog erni semmit. viszont itt tanacsolni fogjak, hogy rakjal rajuk nyakorvet de legyszi ne hallgass rajuk! foleg, ha stresszesek. egyreszt zavarni fogja, masreszt felakaszthatja magat vele valahova. nem akkora drama, hogy nem tudod melyik-melyik. idovel ugyis meg fogod tudni kulonboztetni oket. csak a nyakorvet felejtsd el, meg akkor is, ha nagyon meggyozoen mantrazzak a valaszadok :D orulok, hogy elokerult amugy :) ido kell nekik. no para, minden rendben lesz
2017. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nekem is a nyakörv jutott eszembe,de én sem tenném rá a macskámra.Biztos van rajtuk valami ami megkülönbözteti őket.A szemük vagy egy pici folt,de,ha külsőre tényleg annyira egyformák,akkor a hangjuk vagy a viselkedésük alapjan biztos meglehet majd különböztetni őket.
2017. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
MAJD biztos meg lehet őket különböztetni viszont én MOST akarok valami megoldást, mert így nem tudom melyik bújt el és azt sem tudom mikor cserélnek helyet, melyik eszik, melyik nem. Csak találgatni tudok hogy épp melyiket látom.
2017. ápr. 19. 16:30
 20/23 anonim ***** válasza:
Nincs semmi különbség köztük ?Szem szín,pici folt,esetleg a mancs ?
2017. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!