Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S éppen most szül a...

S. O. S éppen most szül a macskám! Eddig egy kis koraszülött, csupasz élettelen kismacska jött a világra. Halkan nyávog, de nem mozog? MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 19:41
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
92%
Hívd fel az állatorvost.
2017. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
Hívj hozzá orvost.
2017. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
87%

Ha halkan nyávog, akkor nem élettelen a kismacska...Ha lélegzik és halkan nyávog akkor a kismacskának nincs semmi baja. Csak megszületett...

Az anyamacskát meg ivartalanitani kéne ha szabadon van...ha házban van, csak kiszökött ivarzáskor, akkor máskor vigyázzatok jobban.

2017. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
83%
Ha csupasznak látod és nem swings az azt jelenti nem szedte le az anyja róla a magzatburkot. Szóval valami nem stimmel. Nem is törödik vele? Nem nyalogatja? Orvos kéne.
2017. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

masszírozzad jó erősen, nem viccelek!! kicsit fejjel lefelé is lógathatod hátha víz ment a tüdejébe /óvattal!/ picit!!

dörzsölt jó erősen de ne a szívénél, a hátánál..de ne túl erősen nagyon pici és törékeny!!

2017. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Nagyon halkan nyávog. Nincs rajta szőr, és az alsó része olyan mintha nem fejlődött volna ki rendesen. Szerintem koraszülött :( Próbáltam masszírozni is de tátogatja a száját. A cicit se kapja be.
2017. ápr. 24. 19:58
 7/50 anonim ***** válasza:
82%
Bízzunk a jóistenben innentől:(..hívd fel az állatkórházat valakivel biztos tudsz beszélni!!
2017. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
83%

És az anyamacska mit csinál vele próbáltad elérakni? mosdatja? szerintem nem koraszülött..

..

2017. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
91%
Öszinte leszek, ha le pontoztok akkor is. Hívj orvost és mentsd az anyát. Itt valami nagyon nem stimmel. Majd el altatja a picit, anyut meg ultrahangozza, beviszi és kipakolja, ha úgy itéli meg.
2017. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Itt dörzsölgetem, óvatosan nyomkodom,tátog és hangot nem ad ki az anyja is foglalkozik vele.

Falun lakunk sajna.

Már korábban szült a macskám de azok épek egészségesek voltak.

2017. ápr. 24. 20:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!