Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon sokba kerül a macskám...

Nagyon sokba kerül a macskám etetése. Ti mivel etetitek a cicátokat, és mennyit költötök rá egy hónapban?

Figyelt kérdés
Az én cicám megeszik egy nap 2 alutasakos whiskast, meg kap whiskas száraztápot, ami összesen 250 Ft!!! Egyetlen macskára!! Ez havi 7500 Ft!!! Ez nagyon sok ahhoz képest, hogy jelenleg 52000 Ft-ot keresek. És akkor még az almot nem is számoltam...

2017. ápr. 25. 00:07
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
27%
vegyél kutyát. meg máskor a kategóriát is figyeld :D
2017. ápr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
A mi cicánk csak gorumet és társait eszik, ezek 300-400 ft/darab és megeszik napi 2 db-ot + royal canin, szóval megeszik napi 1000 ft-ot minimum, de inkább többet eszik ennél
2017. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Ramone válasza:
50%

Én macskám napi 3x étkezik kb 1000 Ft naponta mert nem szar kaját adok neki és inkább rá költők mint egy hűtlen nőre

:D

2017. ápr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Ne azt az alutasakost vedd, az tényleg drága. A konzerv ugyanannyiba kerül, mint egy olyan alutasakos, viszont négyszer annyi van benne. Egy nap elég neki csak egy fél konzerv, meg mellé még száraztáp, szóval úgy sokkal olcsóbb.
2017. ápr. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Ket kezemet adnam, ha ennyibe kerulne a kutyam etetese...


1.nem kotelezo macskat tartani

2. Eleg a szaraztap, de ne whiskas, mert feleslegesen draga. Egy premium arkategorias igaz, hogy elsore dragabb, de kb negyedannyi adagot kell adni(grammra). Egy nagy kiszereles honapokig kibirja.

2017. ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Nedves tápot ki iktathatod, aból elég heti max 1-2konzerv, ami csak nyalánkság, szóval vehetsz 100ft- os konzervet mert a whiskasba is csak 4 százalék a hús. Igy a nedves havi 800. Max1000ft lessz egy hó. E mellé rendelj netról purina onet, az a leg olcsóbb ami még viszonylag türhető minőség, nem a legjobb, de a whiskastól jobb. Így össz vissz kb 3000ft bol kijössz egy hónapban.
2017. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

Ha átállsz száraz tápra ne lepődj meg, a maccs napokig finnyázni fog.

Eleinte keverd a megszokott táppal.

Komoly költséget takaríthatsz meg, ha van olyan ételmaradékod, ami "macskának való" azt megkapja. Az enyém egy-egy falat a tányéromból kapott sült husiért a farka végét odaadná. (ha olyat akarok etetni vele, amit nem akar, akkor a saját tányéromba teszem "eszek egy pár falatot" és átteszem az ő tányérjába. Pillanatok alatt elfogy)

2017. ápr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%

Anyámnak két macskája van.

Havonta két Spar saját márkás száraztápot vesz (800 Ft) és megkapja a maradékokat.

Plusz egér, madár, meg amit sikerül elcsípnie, rengeteg fű!!!, és ennyi​. Mindkét kandúr van vagy 5 kiló, nekem térdig érnek, a szőre fényes, és makk egészségesek. Az előző macska 16 évesen pusztult el.

Most csak kapkodom a fejem, hogy mi kerül egy macskán ennyibe.


(Az almot majdnem kihagytam. De csak télen alszanak bent a srácok, az első meleg tavaszi napon az ajtóban várják, hogy mehessenek.)

2017. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

A whiskast felejtsd el. Túlárazott vacak.


Az enyém nagyon válogat. Gourmet goldot eszik most meg Purina One száraztáp mindig van előtte.(Ezeket glamur napon sikerült nagyon jó árban vennem.800g-os purina one 800Ft, a gourmet 100Ft/db) Abból sem mindegy melyik. Csak a csirkéset eszi meg.

A rossmannban most éppen akciós az alutasakos. Rengeteg féle van. Azokat szereti. Egy nap 2 zacsi fogy abból. 79Ft/db


Alomból a sparos vált be. Egy hónapban 2 zacsi elég. Az 600Ft.


Viszont próbáltam a sparos konzervet 100Ft/db. Ette ő, csak utána kihányta. Nem kínzom, már 17éves.

2017. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Én Aldis almot veszek, sokáig kitart, nem porzik, rögtön összetapad. Az etetést olcsóbban megúszod, ha prémiumtápot adsz neki, mivel kevesebbel is be fogja élni. A főtt máj is olcsó és laktató.
2017. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!