Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskatápot és milyen...

Milyen macskatápot és milyen konzervet/tasakos eledelt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Elsősorban kiscicának, később felnőttnek.

2017. ápr. 30. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Magas hústartalmút, gabonamenteset. Pl. animonda carny
2017. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ja, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ne a legdrágábbakat, mert van két kutyám is és így már sok lesz!

Valamint, mit adhatok még neki az ilyen eledeleken kívül, pl tejet vagy szalámit stb?

2017. ápr. 30. 19:00
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Tejet és felvágottat én nem, de főzés során nyers, még fűszerezetlen (nem disznó) húst én nyugodtan adnék, kb. fél éves kortól.
2017. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

??????


ha nem tudod normálisan tartani, ne legyen macskád, se kutyád!


Szalámit??? Amiben szója, gabona, ízfokozó, fűszerek, transzzsírok vannak??? TEHÉNTEJ, amit természetes környezetében nem fogyaszt a macska, és számára túl sok laktózt és kazeint tartalmaz??

Te normális vagy?


Pont ezért van az, hogy az ilyen silány koszton tartott macskák 8-9 évesen döglenek, a normálisak meg 20+ éveket élnek. Kutyával dettó.


A macskának, kutyának is vagy nyers hús+belsőségek (ill. kutyának bizonyos zöldségek is, mivel ő mindenevő, de a macska tiszta húsevő, tehát NINCS SZÜKSÉGE tejtermékre, gabonákra, édességre, se semmi másra, sőt, ártalmas neki) vagy húsban gazdag táp. Nem Lidl-ös meg Aldis meg nem Whiskas féle hányás amiben 4% hús van és gluténnel teli, hanem olyan, ami 70-80% hús (maradék pedig víz, vitaminok).


Amit ajánlottam az egyik legolcsóbb a jó minőségű tápok közül.

2017. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1%
Bármit megeszik a macska, a tejet is. Nem kell túlspilázni a dolgot.
2017. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem volt szívem az útszélen hagyni bezacskózva a kismacskát, meg az kutyákat tavaly ugyanekkor ...

De köszönöm a választ, keresek interneten vmi elfogadható minőségű és árú kajákat neki ..

Csak gondoltam hátha vannak itt tapasztaltabbak, akik tudnak kisujjból ajánlani vmi beváltat ..

Annyi lett volna a kérésem, hogy ne a legdrágábbakat ajánljátok, mert zsebpénzből nem futja rá ..

Úgy gondoltam lidl-ös meg 3000forintos közt található vmi ..

Mindegy is, köszönöm a válaszokat ...

2017. ápr. 30. 19:36
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
csak whiskast adj neki, en mindig azt adok a macskamnak, nem draga.
2017. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Úristen mennyi hülye van itt! Egyedül az első adott hasznos tanácsot és lepontozzák 0%-ra ez egy vicc...

Lényeg hogy húsban gazdag táp legyen! A whiskas és társai szemetek, alig van bennük hús.

Szép dolog az állatmentés, de tudni kell róluk gondoskodni is. Annak semmi értelme, hogy megmented és 5 év alatt belehal abba, hogy nem neki megfelelő táplálékot kap...

2017. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Brit Premium Cat egy jó minőségű táp, elfogadható áron. Nagyobb kiszerelésben is kapható. Mi is ezzel etettünk, nemrég váltottunk Brit Care Cat-re (ez valamivel jobb). Konzervből Premiere vagy Animonda, ami nem a szemét kategória. :)
2017. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Josera táp nem túl drága, és elég jó minőség.
2017. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!