Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 7 honapos kandurom,...

Evike0419 kérdése:

Van egy 7 honapos kandurom, szerintetek egyedul hagyhatom ejszakara a ivartalanitas utan? Csak mert nekem dolgoznom kell es a paromnak is, celszerubb akkor elvegezni a muveletet ha valamelyikunk itthon tud vele maradni? Koszi a valaszokat elore is!

Figyelt kérdés

2017. máj. 5. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt semmilyen komplikáció a műtét után, de szerintem szerencsésebb ha vele tudtok maradni egy napot, amíg ürül a szervezetéből az altató.
2017. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is maradjon valaki otthon vele, mert az altatótól nagyon kómásak ám a cicák, összevissza dölöngélnek, na meg nyilván ijesztő számára ez a helyzet.
2017. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában igyekeznek egy jó helyre elbújni (kedvenc búvóhelyre, ha van és ott alszanak, felébrednek, kicsit mocorognak. De előfordulhat, hogy megpróbálják lerágni a varratot vagy csak szétnyalják magukat. Ezért szoktak gallért tenni rájuk, de azt meg van amelyik nem bírja. A miénk állandóan azért nyugtalankodott, mert nem bírta elviselni a gallért, leszedteük, akkor már nyugodtan aludt, kómázott.
2017. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
nyugodtan, csak nem lesz ongyilkos.
2017. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valaki legyen vele, mert kába lessz még. Kárt tehet magában.
2017. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán! :-) Nekünk 3 ivartalanított cicánk van, egyikkel sem volt semmi gond az ivartalanítás után. Volt nőstényünk, amelyik az ivartalanítás után 4 órával felugrott a konvektorra. :-) A kandúrok még könnyebben viselik!
2017. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A kandurok könnyen viselik az ivartalanitást, nem is altatják őket mélyen, hiszen csak pár perc... de azért célszerű olyankorra időpontot kérni, amikor az első éjszakát embertársaságban töltheti... a kábaság, az egyensulyzavar miatt, meg mert érző lény, és szüksége lesz a simogatásra, hiszen azért ezt a beavatkozást bántásként fogja megélni. lehet, hogy némi fájdalma is lesz...
2022. febr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ahhh... 7-es vagyok... most látom, hogy egy 4 évvel ezelőtti kérdést dobott be a rendszer...
2022. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!