Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vasárnap hazajött a macskám,...

Vasárnap hazajött a macskám, olyan állapotban mintha elütötték volna. Furcsán veszi a levegőt, szuszogva. Itthon tudok segíteni rajta?

Figyelt kérdés

Nem eszik, nem iszik, ennek már 3.napja. Ha orvoshoz fordulok akkor fizetnem kell hogy megnézze? Itthon nem tudok rajta

segíteni?



2016. ápr. 26. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem .
2016. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
vidd állatorvoshoz .
2016. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

3 napja szenved, és komolyan kérdés az, hogy elvidd-e orvoshoz? Otthon nyilván nem tudsz rajta segíteni.

Az ár attól függ mi a baja, mit kell vele csinálni. Kérj kölcsön valakitől, de a macskát juttasd el orvoshoz.

2016. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Egész délelött orvosok után futkároztam, de csak délután vannak rendelések. Minden nap délután dolgozom. Megpróbálom telefonon rá beszélni az orvost, hogy tegyen kivételt velem...

Köszönöm a választ, biztatást!

2016. ápr. 26. 14:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

úristen vidd már el.. te nem mennél el, ha hasonló tüneteid lennének?

igen fizetni kell. kb 4ezer körül saccolnám, nálunk annyit kell a vizsgálatért. ha csak egyszerűbb a kezelés, akkor ebben az is benne van. nyilván ha komolyabb a gond kell röntgen vagy valami spécibb dolog,akkor drágább lesz. de basszus csak megér neked annyit.. ne szenvedjen, vidd el még ma.. ha nincs pénzed kérj kölcsön családtagtól. én sem szeretek kölcsönkérni, de ha nincs más megoldás... még ma vidd el!!!

2016. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
most látom a kommentedet. akkor kérj meg családtagot hogy vigyék el neked. vagy vegyél ki szabit.
2016. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem iszik, nagyon gyorsan kiszárad. Akkor előbb fogja elvinni a kiszáradás, mint bármilyen sérülés, amit a kóborlása alatt szedett össze.
2016. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom én hogy jártam. Az otthon ülős cicánk eltűnt... Már 5.napja nem láttam, nem jött. Kezdtem lemondani róla, ilyen 5 év alatt nem volt, de se elütve se elpusztulva nem láttam sehol. 6. Napon jött haza csontá soványodva úgy, hogy húzta a lábát, összeesett amint az udvarra ért. Pont kint voltam. Azonnal hívtam a dokit, vinni aznap nem tudtam volna. A doki kb 1óra alatt kiért. Oltotta vizsgálta mire figyeljünk stb stb... A cica megmaradt, azóta 7 éves. :) de azt mondta a másnapot nem élte volna meg, ha csak akkor viszem. Bezárták étlen szomjan megverték, alig élt... Azóta még hűségesebb macska létére, de több napig kérdéses volt túléli e. Szerencsére nem tört semmije sem. Még egyszer kijött a doki, de akkor már azt mondta megmarad... Szal ha nem viszed, hívj dokit!
2016. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
igen,azt elfelejtettem én is írni,hogy házhoz is lehet hívni dokit, vagy rendelési időn kívül bevinni hozzájuk. ez nyilván plusz pénzzel jár,de ha nincs más mód..
2016. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Kb. ugyanebben az állapotban vittem több, mint 1 hete ügyeletre este 9-kor a cicámat (előtte 3 napra eltűnt).

Életveszélyben volt 2 napig, infúzión a kórházban. Most már otthon van, de még mindig nem gyógyult meg teljesen, még gyógyszerezem.

Ha nem viszed el, el fog pusztulni. Oldd meg valahogy. Keress ügyeletet, vagy vegyél ki szabadságot.

Otthon ezen nem tudsz segíteni. Ha nem is iszik, akkor gyakorlatilag haldoklik, minden perc számít.

Igen, természetesen kell fizetni, az állatok után nem fizetünk tb-t ugyebár.

2016. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!