Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg fog szülni?

Meg fog szülni?

Figyelt kérdés
Már lehet érezni ahogy mozognak a kicicák meg most amikor simiztem a hasát jó nagyokat rándult ( olyasmi mint a szívverés) az emlői duzzadtak , nagyon nagy a hasa. Mikor szül meg? Kb 2 hónapja terhes

2017. máj. 5. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
barmikor szulhet, reszvetem.
2017. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát innen lehet tudni:

Péra megduzzad üvegszerű váladék jön belőle

A mellbimbókból föcs tej fejhető

Megváltozik a viselkedése ....


(mondjuk ezek tenyészállatoknál tipikus tünet, macskáknál nem tudom de szerintem nem lehet olyan nagy külömbség)

2017. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Szaporítasz, de 0 hozzáértés nélkül. Ez nagyon szomorú. A saját örömödre gyötröd azt az állatot. Kiteszed a vemhesség-ellés veszélyeinek, ahelyett, hogy féltenéd ettől. Annyi éhező, gazdátlan kóbor cica van, és ki tudja, lehet egy nap ezekből is az lesz. Mert sajnos nem igazán kapkodnak értük. Te meg nem vagy tenyésztő, így eladni sem fogod tudni. Azért, mert cukik, még nem kéne össze-vissza pároztatni. Nem ismered a vemhességi időt, de elleted? -_- Hasznot húzni belőlük nem tudsz, egy egész almot oltani, fent tartani nem tudsz. Kétlem, hogy ilyen hozzáállással szerdted őt eléggé. Fájdalmat okozol neki!!!
2017. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az anyagiak egyáltalán nem gondok :) és nem a mi macskánk hanem a szomszédé csak nálunk jobban szeret lenni ( mindig itt van ) ezért megbeszéltük a szomszéddal h ha szül átszólunk neki
2017. máj. 5. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!