Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vannak ezek a tipikus szobacic...

Vannak ezek a tipikus szobacicák, amelyeket lehet babusgatni. Az melyik fajta?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
ragdoll.
2010. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármeik, ha úgy neveled fel.
2010. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy közönséges házimacskából is nevelhetsz te szobacicát,ha sokat babusgatod,simogatod,bent van a lakásba,semmivel nem lesz rosszabb mint mondjuk egy perzs vagy a többi...
2010. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kettő ivartalanított kan cicám van(sima házi),3 éve velem vannak,olyanok mint a gyerekeim.Egész nap rajtam csüngenének,ha lehetne.Minden egyes macseknak más a személyisége és szerintem nagyban ettől függ,hogy hagyja e magát gyömöszölni.
2010. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocs,elírtam: lakásban,perzsa
2010. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszii mindenkinek :)
2010. máj. 15. 22:05
 7/8 anonim válasza:
hát, nekem is van szobacicám, perzsa és házimacska keverék és elég vad.. pedig egész pici korától kezdve nálam van, és imádom, folyton simogatnám, ha hagyná... de nem, csak ha épp olyan kedve van. :D amúgy akkora pofonokat ad, hogy csak na és ha lefekszem mellé a kanapéra addig harapdál míg arrébb nem megyek. :D de néha meg rámugrik és dagaszt a pólómon meg szopizik rajta, a hangulatától függ. :D
2010. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha elég korán emberkézhez szoktatod, elég korán alomra ülteted, és az anyjától leválasztva folyamatosan babusgatod, bármelyik cica lehet szobacica.


Ez akár szerencseként is felfogható, mert olyan széles a választék, hogy bármilyen cicád lehet, kedves lesz és bújós, ha idejében megszokik téged és általánosságban az embereket.

2010. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!