Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy fiú. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú. De nem vagyok az a tipikus kezdeményező fajta. H hozzam a tudtára?

Figyelt kérdés

nagyon aranyos..ráadásul mamám ismeri és amiket mesélt,nagyon aranyos..a nyáron is volt egy horgászversen és ott is "találkoztunk"..és láttam h néz,de sztem azt hiszi h nem jön be nekem..mert nem nagyon nézek rá a suliba,bár amikor ránézek,ő nem..és ez folyton így megy..vipen bejelöltem,de msn-ree már nem mertem felvenni..

segítsetek légyszi!!

h hozzam a tudtára h nagyon bejön??:D


2009. okt. 2. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

a kezébe nyomod a telefonszámod egy papírra írva, és megkérdezed, hogy meddig fog még "tökölni", esetleg kéri-e a lakáskulcsot is, hogy végre csináljon valamit.

szerintem nem nagyon tudna mit lépni, azon kívül hogy randira hív.

2009. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az idióta nők, meg a hülye játékaik!


Ne legyél már idióta, hanem mond meg neki kerek-perec, mit akarsz, p.csának kell állandóan köntörfalazni, meg szórakozni? Utána meg jöttök vissza sírni, hogy sz.rik a fejetekre, meg másik lánnyal van!


Tegyél meg minden Tőled telhetőt, hogy felkeltsd benne a próbálkozás pozitív kimenetelének lehetőségét! Első lépés: emesenre felveszed, akár érdeklődsz felőle megatöbbi...

2009. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen,ez a gond velünk lányokkal hogy csak ülünk és nem teszünk semmit, és egyáltalán nem ciki ha egy lány kezdeményez

velem is ez volt,kezdeményeztem és nem bántam meg :)

2009. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ültem a pic*ámon nagyon sokáig.egyszerűen nem mertem semmit se tenni.aztán lett bnője...akkor meg kiakadtam hogy az uristen egye meg azt a pofáját.:D

Aztán szakitottak.vártam mig leülepednek a dolgok és odamentem hozzá a suliban,hogy tudnánk e beszélni.A haverjai röhögtek,de annyira nem érdekelt hogy az csak na.Kimentünk az udvarra dumálgatni.Elmondtam neki hogy érzek vmit iránta ami több mint barátság.Meglepődött meg én is magamon hogy én aki gyáva mint atom elmondtam egy ilyen dolgot neki.Összejöttünk :):) rá egy napra:)

És azóta szárnyalok:D

2009. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na hat enis igy vagyok....de sztem mindebnfelekepen kezdemenyezz enis ott tartok hogy megtesem scak eppen meg enm votl lehetosegem beszeln i vele....de nem veszithetsz semmit....ugyh hajraa szoritok;))
2009. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!!:D
2009. okt. 3. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!