Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy vemhes cicám és nem...

Van egy vemhes cicám és nem tudtuk még ivartalanitani mert igy is most lesz hat honapos. Mit tegyek most? Van egy fiu cicám is de nem azal párzot hanem a szomszéd cicával

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nincs más megoldás mint megvárod míg leellik, és elajándékozod a kiscicákat. Mindkét macskát ivartalanítsad, mert a fiú cicák sokat verekednek tavasszal.
2010. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Hát ha már vemhes, akkor mindegy, vagy mire vonatkozik a kérdésed? Ha megszült, ivartalaníttasd őket, addig pedig keress jó helyet a kiscicáknak.

De azt hiszem vannak olyan állatorvosok is, akik vemhesen is elvégzik az ivartalanítást, ez esetben a kiscicák meghalnak.

2010. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ami ugye elég szemét dolog lenne...
2010. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen de a másik fiu az nem az enyém hanem a szomszédé .nekem van egy fiu cicám és én azt szeretem volna ha fajcicák letek volna mert a keveréket nagyon nehéz el ajándékozni.és am meg ha meg szül ivartalanitva lesz mind 2 cicám
2010. máj. 16. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Ivartalanítani 2-3 hónapos kortól lehet. Sőt, vemhesen is. Én biztosan nem engedném őket megszületni akkor, amikor már ma is kb. 3 millióval több macska van ebben az országban annál, mint aminek normális gazdát lehet szerezni. Minden megszületett kölyök egy már élőtől veszi el a normális élet esélyét.
2010. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát jo megfogadom
2010. máj. 16. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!