Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy adjam be a nemrég befogad...

Hogy adjam be a nemrég befogadott vad ex kóbor cicámnak a féreghajtót?

Figyelt kérdés
Vettem pasztát rá kentem a mancsára hátha lenyalja de nem. Kevertem májkrémbe úgy sem. Otthagyta. Mit tegyek?

2017. máj. 14. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg úgy összegyúrni a májkrémmel,hogy csak falatnyi golyók legyenek belőle.Ha túl nagy adagot kapnak nem tudják megenni,mert csak nyalják és nem tudják kivenni a tányérból.De jobb lenne,ha inkább tablettával vagy a bedörzsölős verzióval próbálkoznál.
2017. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
keverd be vizbe, és fecskendővel, mintha csak itatni akarnád, spriceld bele a szájába-torkába.
2017. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tablettát törd össze a zacskójában és a port vagy a megvett pasztát keverd össze konzervvel . Ezt két adagban add oda mikor már ő kéri az ételt .
2017. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) sok jó ötletet írtatok. Kivéve egyik válaszolót.
2017. máj. 14. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az vált be, hogy porrá töröm a gyógyszert, és puhább szalámiba gyúrom bele.Szinte oda se szagolva falják fel.
2017. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyik macskám sem ette meg semmilyen módszerrel, le kellett nyomni a torkukon.

A pasztát fecskendővel kell a szája sarkába, a torka irányába benyomni, hogy ne tudja kiköpni.

Ha sehogy sem megy, állatorvos beadja neki.

2017. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a szája és az orra közé is nyomhatod, onnan le szokták nyalni.


amúgy ha pasztába van, akár rögtön a szájába is nyomhatod kis adagonként, onnan már nem tudja kiköpni.


(amúgy ha a "vad" jelző arra vonatkozott, hogy még nem igazán bízik benned és nagyon ellenáll, ha a tarkójánál megfogod a bőrét, ösztönösen megmerevedik egy kicsit és könnyebb a szájába csempészni a cuccot. Persze nem kell így felemelni, csak óvatosan fogni)

2017. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi egy parizelbe raktuk a féreghajtót csak amikor adtuk volna oda kiesett belőle de a kutya felkapta es magatol megette:D
2017. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!