Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hosszú szőrű cicát vitt már...

Hosszú szőrű cicát vitt már valaki kozmetikába? Foglalkoznak velük?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, szoktak. Fürdetni, hosszúszőrű fajtáknál kifésülni, esetleg vágni a bundát ha menthetetlen a helyzet. De ilyenkor tavasszal sokan "oroszlán-fazont" nyíratnak a cicának. Szépen felfrissíti a szőrt és könnyebb így átvészelni a vedlést.

De ha nem vagy benne biztos, hogy elvállalják - e, kérdezd meg a kozmetikust. De szerintem igen.

2017. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer, mert találtam egy Maine coon féleséget utcán, és rasztás volt már nagyon. Nekem segítettek, helyrehozták, meg is fürdették. Szegény már öreg volt, vagy 10 éves, nem is tiltakozott, végigdorombolta az egész fürdést. Utána már gondoztam, és nem volt többet szükség rá, a hátralevő idejére, szép bundája volt. Ha fizetsz érte miért ne fogadnának?
2017. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
:) Igen, én a tengerimalacomat is vittem /hosszúszőrű volt/, csak szólj hogy ne olyan kutyus legyen előtte/utána/ aki esetleg játszana vele:)...
2017. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha elég izgága? Nyirni kéne
2017. máj. 19. 12:17
 5/11 anonim ***** válasza:

...ááááá, a malackánál nem izgágább..van esetleg rávaló nyakörved + póráz mert azzal felülről tudják rögzíteni, de én még nem láttam ilyet a gyakorlatban. Annyira meg vannak szeppenve t.i. idegen helyen....és ollóval is nyír nem beretvával, azt nem mindig csípik, igen:)......

Kérdezd meg tőle nekik amúgy már rááll a kezük..már félkézzel is megnyírnak bármit:) ... a kutyust pl. hanyatt fektette az ölében a talpszőrnél úgy meg se moccannak..!:)))

2017. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
...előbb úgyis kifésülik attól is megnyugszanak, aztán esetleg megfürdeti hát mondjuk cicánál ez sarkalatosabb de az én kutyám is szívesen kiugrana a kádból de eddig még nem tette, ügyesek a kozmetikusok!!
2017. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez jó hir! Köszönöm!
2017. máj. 19. 13:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit, majd írd meg hogy sikerült!!:)
2017. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
No, sikerült az akció???:)
2017. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem voltunk még, de a nyár elején megyünj mindenképp :)
2017. máj. 25. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!