Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami tanács a macskához?

Valami tanács a macskához?

Figyelt kérdés
Reggel hazajött a macskám és a két hátsó lába nagyon rossz állapotban van. Alig van rajta hús, csak húzza őket maga után ha megmozdul de csak fekszik mert nem tud lépni. Valami kutya elkaphatta, a farkán is egy kis részen nincs hús és nem tudom mit csináljak vele. Tudom állatorvos, de pont nem vagyok olyan anyagi helyzetben és hirtelen jött ez... Korán reggel még semmi baja nem volt, aztán pár órával később már csak ezt látom ahogy hazajött.

2017. máj. 19. 11:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Sürgősen vidd dokihoz. Kérsz részletfizetést. El fog így pusztulni szegény az biztos!
2017. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

A nagy baj mindig hirtelen jön! :(


Kérj kölcsön akitől csak tudsz, vagy beszéld meg az állatorvossal, hogy csak később tudsz fizetni.


Kérhetsz anyagi segítséget állatvédő szervezetektől is.


De a legfontosabb, hogy előbb kerüljön orvoshoz a macska!

2017. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem már megdöglött.
2017. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#3

Miért van interneted, ha ilyen degenerált vagy? Anyádat kellett volna agyonütni, hogy ilyen fajankót hozott világra.

#7

Telne cigire, de nem cigizek. Ne magadból indulj ki.

Amúgy elvittem dokihoz és elaltatta, nem kell a feszkót csinálni feleslegesen. Aki normálisan nem tudom megnyilvánulni, az elmehet a búsba.

2017. máj. 21. 23:43
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja, az olyan nagyokosoknak, hogy miért tart valaki állatot ha nincs pénze dologra. Senkinek semmi köze, hogy miért tartok állatot és mennyit. Befogadtam kiskorába és nálam maradt. Majd legközelebb az utcán hagyom hátha egy kocsi vagy valami degenerált kicsinálja, ugye? Ja, és nem lehet mindenki mindig tele, nekem is vannak kiadásaim, házfelújításban vagyok, odamegy a pénzem ahova kell. De senkinek nem tartozom magyarázattal, egyébként biztos mindenkinek jól megy itt, küldöm nektek, hogy hova utaljatok nekem egy kis pénzt, mert olyan kedvesek vagytok és adnátok kölcsön az állat miatt ugye? Remélem igen, ha ennyire erőszakosak vagytok.
2017. máj. 21. 23:47
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha ilyen okos vagy akkor mi a fszért írogattál ide ahelyett hogy húztál volna a dokihoz vele???? Remélem soha a büdös életbe állat közelébe sem kerülsz..!! tudod, ezek hirtelen jönnek mind..:(Csóró macsek remélem amíg itt olvasgattad a válaszokat nem szenvedett sokat:((
2017. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Van még 3 macskám, szóval remélem most eret vágsz. És nem olvasgattam itt semmit, van életem és nem ezen élem, mint egyesek.
2017. máj. 22. 12:13
 18/18 A kérdező kommentje:
Ja, és állat közelébe nem kerülök? Húha, 2 éve is én mentettem meg egyet, a fagyos télben kb 2 hónapos lehetett. Ha nem fogadom be, ott fagyott volna meg. Azóta meg jó dolga van, Félix, Whiskas és egyéb kaja be van véve, kenőmájast eszik vagy ami kell. Nálam nem szenvednek hiányt. Példát lehet venni emberek.
2017. máj. 22. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!