Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legízletesebb kölyök...

Melyik a legízletesebb kölyök premium száraz táp cicáknak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Még nem kóstoltam egyiket se.
2017. máj. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enyém csak egy tápot hajlandó megenni : halas Orijin. Inkább nem eszik, ha mást adok neki. Sokat próbáltunk : Happy Cat, Brit Care, Brit Premium, stb. A bárányost csak kenőmájassal (csak Sparos) eszi meg. Elég finnyás állatka. Viszont szőre nyönyörű tőle, alig hullik. Gyomra is jó, nem pukizik büdöset.
2017. máj. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az állatoknak is van ám egyéni ízlésük. Szóval a kérdésre nincs válasz valójában. Ha valaki konkrétumot ír, az szintén az egyéni meggyőződése lesz, már ha nevezhetjük ezt egyáltalán meggyőződésnek.
2017. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a royal caninnak a british shorthair kitten nevűt kapja azt szereti nagyon, illetve a sima kitten-t ettől a márkától. de ugy vettem észre, hogy egy idő után (kb 2 hét) szereti ha másmilyen ízűt adok neki, olyankor veszek valami mást is ,kicsi kiszerelésben ami nem volt még, és azt kapja 1-2 napig, vagy visszatérek egy "régi" fajtára.a nedvessel ugyanez van. :) 6 hónapos kiscicám van.
2017. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém a csirkés purizont imádta meg a steril kölyök royal canint. A többit nem nagyon ette. Felnőttként meg a halas purizont eszi. Az rc-t már nem. Enyém is irtó finnyás. De a purizon elég jó táp, megpróbálhatod azt is, árban is belefér ha nagy kiszerelést veszel.
2017. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Royal Babyt kap a cicám, az alusakat valtogatom. Felesben kell adni eleinte ha váltani szeretnék? Az a baj, hogy egyre inkább csak alust enne, pedig szarazat kéne.
2017. máj. 22. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém fordítva van ezzel, a szárazat imádja, alutasakost 2 nap alatt eszik meg egy csomaggal.

Szerintem csak tedd elé, nem kell felesbe folyamatosan rászoktatni, meg fogja enni. Ha nagyon huzza a száját más márkától próbálgassál, de a royal-al tuti nem lesz baja:) Most hogy jönnek a nagy melegek, alutasakosbol csak annyit teszek ki neki, amennyit meg is eszik ( kb a csomag harmada) és egész nap ropogtatja a szárazat,abból mehet sok. ( elvileg jobb a száraz mert nem lesz fogköve stb)

2017. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes váltogatni, ne hónapokig ugyanazt egye minden nap :)
2017. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!