Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig él egy macska evés...

Meddig él egy macska evés nélkül? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Bejött hozzánk egy macsek tegnap az udvarra, adtunk neki enni, úgy evett, mint aki sok napja egy falatot sem kajált.


Emiatt vagy ok kíváncsi a feltett kérdésre - vajon hány napja éhezett...


Nekünk is vannak macskáink, kapnak nedves és száraz tápot, de emellett egerésznek és madarat is elfognak, megeszik, de ez a tegnap érkezett macsek már biztos, hogy napok óta nem evett semmit.



2017. máj. 25. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
körübelül 5 napig
2017. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy jol taplalt macska ennivalo nelkul 2-3 hetig is kepes eletben maradni. Viszont viz nelkul 5-7 nap alatt elpusztul.
2017. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kóbor cicák evés után nem sokkal is képesek úgy enni mintha már régóta nem ettek volna.Nem tudják mikor kapnak újra meg féltik is és ezért inkább gyorsan befalják az egészet.Mikor új házba költöztünk lakott a kamránkba egy cica.Ő volt olyan,hogy egyszerre evett amennyit bírt,de ha 10 perc múlva kimentem megnézni,akkor gyorsan nekiállt megenni a maradékot.Szegényem félt,hogy elveszem tőle és eltartott egy darabig mire megszokta,hogy nyugodtan is ehet,mert senki nem bántja és még vacsit is fog kapni.
2017. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


(Igen, azt gondolom, hogy egy ideig úgy fog enni, hogy behabzsolja az ételt, mert sokáig meg volt fosztva. Amikor felemeltem, éreztem a bordáit és amúgy is nagyon vékony - szóval már jó ideje nem ehetett, de hogy mióta, ki tudja... Szerintem eredetileg nem kóbor macska, mert látszik, hogy szereti az embereket és állandóan be akar jönni a házba, kajálás után folyton simogattatni akarja magát. Ezért azt tippelem, hogy emberhez van szokva.)

2017. máj. 25. 21:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy van gazdája valahol, csak elveszett a macska, nem talál haza.
2017. máj. 25. 21:14
 6/7 anonim válasza:
Szegény cica :/
2017. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen. Az előbb megsimogattam - eddig nem nagyon akartam simogatni, hogy a mi macskáink ne legyenek - annyira - féltékenyek.


Nem csak a bordáit érzem, hanem a csigolyáit, lapockáit is. Nagyon le van fogyva. Elég sokat eszik, de még nem látszik meg rajta. De már megnyugodott, nyugodtabban eszik.


És nagyon aranyos, kedves, hízelgő, folyton "dagaszt".

2017. máj. 27. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!