Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy nevezzem el a kiscicám?...

Hogy nevezzem el a kiscicám? Nem szeretnék neki sablon nevet adni.

Figyelt kérdés

Nem találom az igazit. :D Még csak tegnap óta van nálam, de okos, érdeklődő, kalandor cicusnak tűnik (még nagyon kölyök). Vörös cirmos (emberi hajszínre vetítve szőkésvöröset mondanék), a tappancsai szürkébe hajlanak át, a szemei kékek, nőstény.

Tesómék szerint legyen Momo, mert az japánul barackot jelent, és az hasonlít a bundájának a színére. Alapból nem kedvelem a japán nyelvet és hangzásra sem tetszik.

A párom szerint legyen Mr. Kutya.

Én szívesen adtam volna neki valami GoT-os nevet, pl. Rhaenys, Nymeria (Nym) vagy Arya, de ezeket nem érzem az igazinak. Amúgy tetszenek az olyan nevek, amiben dupla -t, dupla -n vagy dupla -l van. Gyakori embernevet nem szeretnék neki adni, pl. Dalma, Lilla, Anett.

Apu szerint Tigrisnek kéne hívni, de nem szeretnék tucat nevet.

Ti hogy döntöttétek el, mi legyen a neve a cicátoknak?

Nagyon gáz, hogy még nincs neve? (Spontán került ide, ha valaki 48 órája azt mondja, hogy most lesz egy cicám, kinevetem. :D)


2017. máj. 30. 17:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%
Tökmag jutott eszembe, mert most épp azt rágok.
2017. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
29%

Ha Trónok Harcában gondolkodsz, még mindig adhatsz neki jellemző családnevet vagy jelzőt. Ördögfióka, Hosszúkarom, Vörös Szél, Óriásvész XXX, XXX Meoewmont, Homoki XXX stb. Esetleg lehet Myrcella, azt lehet Mircinek becézni.


Nekem Miu-m van, már kicsinek is nagyon beszédes volt.

2017. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Jujj, a Freyja tetszik nagyon. *-*

Sansanak nem nevezném, nagyon utálom a kiscsajt. A Myrcella is szóba került (mondjuk eredeti ejtés szerint, mint márszela), de az annyira nem jön be. Viszont az XXX Meowmont...! *-* Nagyon tetszik.

2017. máj. 30. 19:11
 24/29 anonim ***** válasza:
Freyja Meowmont it is :D
2017. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
A Freyja és a Nymeria között vacillálok. :O De szerintem a Freyja lesz a nyerő. :3
2017. máj. 30. 21:15
 26/29 anonim ***** válasza:

Momo szerintem nagyonsü szép bár én szeretem a japán neveket :)


Gilly, Sassy?

2017. máj. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Freyja, az szebb. PErsze a Nymeria is, de legyen saját ötlet, ne lenyult :)
2017. máj. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Végül Freyja lett. :3 A Nymeria túl kacifántos. A Freyja pedig egyszerű, de nagyszerű és a jelentése/eredete is tetszik. :) Amúgy nem is értem, hogy nem jutott eszembe, mert az egyik kedvenc könyvemben is megjelenik Freyja. :D

Utólag gondolkodtunk meg az Ygritte-en és a Gillyn is, de egyik sem tetszett annyira, mint a Freyja.

Viszont most szeretnénk egy hatalmas vörös kandúrt is, akit elnevezhetünk Tormund Giantsbane-nek. :'D

2017. jún. 2. 21:03
 29/29 anonim ***** válasza:
54%
Bella?😊Baba, Pindur, Zafír, Luna, Puding, Pamacs én ezekre gondoltam, de amelyik tetszik.❤
2017. jún. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!