Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen az ideális macskaszállí...

Milyen az ideális macskaszállító box?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Erôs. Amibôl a cica nem tudja kitörni magát és világgá szaladni. Egyébként neten nagyon szépek vannak fent.
2017. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Linket kérhetek, hogy hol érdemes nézni? :)
2017. máj. 31. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Eredetileg én ezt néztem ki:

Annyi a baj vele, illetve nem a legszerencsésebb, hogy műanyag az ajtaja, persze azért elég stabilra van megcsinálva, gondolom.

[link]


Egy noname fémajtósat vettem végül, állateledelboltban.


Nem jó, a fonott kosár, fonott ajtóval, mert az nem elég erős. Az könnyen szétmehet, nem is záródik olyan stabilan, inkább dizájncucc. Szerencsés, ha fém az ajtaja a szállítóboxnak. Én szeretnék egy textilt, egy táskát. Arról azt kell tudni, hogy olyat érdemes venni (ha neked az szimpatikusabb), aminek az alja műanyag. Taxis mesélte, hogy egyszer egy beteg kandúr belepisilt a taxiba, egy ilyen textilszállítóban volt a macska, és hát az ülésnek lőttek. Kandúrpisit sikált egy hétig.

Textil táskát a fressnapfben néztem ki egyet, bár drága hely, de ott egy megtetszett, ott is van sokféle. Viszont valamivel többe kerül.


A zoopluson elég nagy választék van, elég jó cuccok, boxot nem rendelek mindennap, de mást innen szoktam, elégedett vagyok teljesen:

[link]


Előnyös, ha fentről nyitható a doboz. Könnyebb beletenni-kivenni a macskát. Neki is jobb, nem kell kihúzni az állatorvosnál a dobozból, mert magától előjönni nem fog, valamint neked is jobb beletenni.

2017. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy legyen jól szellőző, strapabíró és kényelmesen férjen el benne a cica.


Nekem két standard műanyag szállítóm van, az egyiknek fém az ajtaja a másiknak műanyag, de az is elég strapabíró.


[link]


Én simán ki tudom venni belőle a cicát a dokinál és nem utolsó sorban kb ez a legolcsóbb.

2017. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen van, hirtelen kellett egy, mert egyik napról a másikra lett macskám kb. Ára miatt vettem, de nem is fogom lecserélni, célnak tökéletes megfelel. A macska így se úgy se örül, hogy dobozba zárod, de kis időt gyakorlatilag bármiben kibír (pl orvoshoz menet). Ha hosszú távú utazáshoz kell, akkor ruháznék be egyedül valami drágább darabra. Nekem gyalog tíz percre van a doki csak, így nem fontos.

2017. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is olyan van, mint amit a #4 linkelt. Az enyém imádja. Ha nem megyünk sehova, akkor fel van rakva neki a szekrény etejére, abban szokott aludni :D
2017. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!