Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Üdv, van egy 6 hetes cicánk...

Üdv, van egy 6 hetes cicánk ami nem akar enni nagyok sem inni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mielőtt még jajj még szopnia kéne stb válaszok jönnek tisztázzuk, az anyja nem szoptatta mert elapadt azért hoztuk el

Már több mint egy hete nálunk van aztán evett, ivott mint a lelketlen, de pár napja, már rosszabb a kedve, és sajnos már szünet sincs, így nem is tudunk vele itthon lenni. Szóval ahogy mondtam pár napja rosszabb a kedve de evett, viszont ma reggel már alig lehetett neki bármit is a szájába adni fecskendōvel, és elég bágyadt is lett szegény, tegnap kapott féreghajtót is lehet az volt a gond? Segítsetek, köszönöm!

(valószínűleg elvisszük orvoshoz ha kell)



2017. jún. 8. 06:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz. Ő ad neki injekcióban féregtelenítőt ami szerintem hatásosabb valamint megvizsgálja hogy nincs e torokgyulladása a cicának. Hűtőből soha ne adj neki tejet/kaját mert sajnos én elkövettem ezt a hibát anno és a cicám már nem tudtak segíteni sajnos. Az orvos jött rá mit rontottam el, ezért is írom ide mindenki számára hogy erre vigyázzatok.
2017. jún. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!