Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen nagyon pici cicát lehet...

Ilyen nagyon pici cicát lehet már ivartalanítani?

Figyelt kérdés

[link]

Még csak 2 hónapos múlt mindkettő(a másikat nem sikerült lefényképezni).

Az egyik fiú a másik lány, és mivel kiskorúk óta eggyütt vannak, és ezután is eggyütt lesznek(benti cicák), ügye nem fognak majd párosodni?



2017. jún. 8. 09:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen pici cicát még nem vinnék :/ enyém most 5 és fél hónapos, és jövőhéten viszem. Szerintem 5 hónap alatt nem kellene, de utána lehet olvasni, úgy tudom nem muszáj megvárni amíg ivarérett.
2017. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, az orvosunk is mondta hogy várjuk meg legalább az 5 hónapos kort. Csak félek hogy hamarabb lesznek ivarérettek és egymással fognak párzani.
2017. jún. 8. 09:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod, hogy tüzel a nőstény, akkor elkülöníted teljesen őket, míg nem ivartalaníttatod. Ennyi :)
2017. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jajj, hat ez meg nagyon pici. Nem hiszem egyebkent hogy 5 honapos koruk elott szabad oket ivartalanitani, es nam is valoszinu hogy ennel korabban ivarerettek lesznek. Kb 6 honapos korukra szoktak.

Amugy igaza van az egyik valaszolonak, lany macskan ugyis latod majd, ha esetleg tuzel, es akkor el kell kuloniteni, vagy akkor el kell vinni ivartalanitani oket.

2017. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb fél éves korukban ráérsz elvinni.De ha izgulsz, a fiút akár kicsit hamarabb vidd el. De hidd el, nem lesz gond, leghamarabb 8-9 hónaposan ivarosodnak.

És ha tegyük fel párzanak,akkor is még van időd elvinni az anyát ivartalanítani, pár napos/hetes vemhességet gond nélkül ivartalanítanak.

De persze jobb minél hamarabb, sztem 5-6hónapos koruk körül

2017. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Megnyugodtam.

2017. jún. 8. 10:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni mint az 5-ös! :)
2017. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2%
fogamzasgatlot adj be nekik a biztonsag kedvért.
2017. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2017. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez még nagyon pici cica, szerintem az altatót nem bírná. Egy ismerősöm négy hónaposan vitte a macskáit, de nekem a doki a fél éves kort javasolta. Nekem mondjuk egyedül volt, annyira nem érdekelt. Amúgy pont 6 hónaposan lett ivarérett (vagy idősebb volt, mint gondoltuk, pontosan nem tudom mikor született mert kóbor volt) és első tüzelés után vittem.
2017. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!