Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha bolhás egy kiscica, akkor...

Ha bolhás egy kiscica, akkor egyértelüen férges is?

Figyelt kérdés
Ma viszem bolhátlanítani meg féreghajozni is, de érekelne, hogy tuti férges? Nem láttam még kakilni sem. Ez is idegesit.8 hetes.tegnap este érkezett. Földet hoztam be az alomtálba s nem látom igy a kakit.

2017. jún. 10. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag biztos. A féreghajtó hatására valószínűleg fogod látni majd. Ha így van, akkor 2 hét múlva kell neki egy újabb adag.
2017. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemtom, nekem felettébb bolhás volt a macskám amikor elhoztam, emiatt ritka brutál adag bolha és féregirtót kapott dokitól, de férgek nem jöttek belőle. Direkt széttrancsíroztam a kakiját, mert kérték, hogy figyeljem. Bolhák azok százával hullottak belőle, de nemtom, csodával határos módon féreg soha nem jött belőle. Én azért féreghajtóztatom rendszeresen, biztos ami biztos.
2017. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A belekben sokféle élősködő él, nem csak olyanok, amik látszanak. És a petéket sem láthatjátok a bélsárban. A jó féregtelenítők széles spektrumúak, többféle élősködő ellen hatnak.

A legjobb először állatorvossal megbeszélni a külső és belső élősködők kiirtását.

2017. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak egysejtű élősködők is a belekben, amelyek megkeseríthetik a négylábúak életét. Csak mikroszkóp alatt látnád őket.
2017. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!