Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy védjem meg a cicusomat?...

Hogy védjem meg a cicusomat? Fontoss.

Figyelt kérdés

állandóan összeveri egy nagy macska valszeg kandur cica.

tiszta seb a cicám és nagyon csunya h fején nyakán hátán mindenütt nagyobb darabokba nincs szőr.szegény macskám nagyon fél mindig ott van a bejárati ajtóba itt nyávog mert beakar jönni. én beis hoznám de sajnos most nagyon hullik szőre bezárni meg nem tudom sehova esténként. nappal nem jön az a macska csak éjszaka :(

mit tehetnék?


2010. máj. 18. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Engedd be a cicád!! Nagyon fontos lehet neked, ha tudod, hogy csak egyféleképpen lehet segíteni neki, de te nem segítesz.

Esetleg ha van garázs, vagy "supa", vagy valami ilyesmi, ahova estére belehet csukni..

2010. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ki van ivartalanítva?Egyébként az én macsekom ki van, de attól függetlenül ugyan úgy verekszik.Tehát ez sem minden esetben használ, sajnálom, de nem tudok én sem jobbat, mint azt, hogy engedd be.
2010. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én beengedném nagyon szivesen mert nagyon szeretem a cicámat de anya nem engedi mert most nagyon hullik a szőre meg vedlik vagyis ezt mondta és ezért nem jöhet be :'(
2010. máj. 18. 19:31
 4/16 anonim válasza:

Sajnos unokatesóimnak hasonló bajuk volt.. Van egy macskájuk (nem tudom, pontosan milyen, nem nagyon értek ehhez) és egy nagyobb macska leharapta az egyik lábát és most három lába van. Azóta képtelenek bent tartani a cicust, de nem megy föl a szobákba (csak néha), hanem lent van a parkettán, ahol könnyen összelehet szedni a szőrét (neki is nagyon hullik...) A kérdésedre válaszolva röviden: Muszáj bent tartanotok a cicust, ha tényleg így bántják.. Legyen olyan helyen, ahol kő, vagy parketta van (legyen az az előszoba..) és könnyebben összelehet szedni a szőrét. Igaz, csak este legyen bent.

Szia!:)

13/L

2010. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Elzárt kinti terasz, vagy előszoba előtti előszoba van? [mármint bejárati ajtó előtt, még egy előszoba féleség], mert ha igen, akkor oda is belehetne engedni.

Vagy fürdőszoba, pinca, üres szoba-amit nem használtok?

Ha nincs, akkor építhetnétek egy nagyobb kutyaházat, amin van ajtó, és oda esténként bezárni, vagy venni egy extra nagy méretű macska/kutya hordozót, és az előszobába rakni a macskát dobozostul.

Nem túl jó az utóbbi 2, de hát ha nem akarod, hogy meg legyen verve a cicád....

2010. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*pince
2010. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :)

folyosónk van esetleg itt lehetne:)

anyum megkérdeztem és engedi de csak estére

:D

2010. máj. 18. 19:41
 8/16 anonim válasza:

19:35 vagyok.

Na, ennek örülök:P Remélem gyorsan rendbe jön:]

2010. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

remélem énis:)

kicsit sebes azzal csináljak valamit vagy majd hadjam h magától meggyógyuljon?

2010. máj. 18. 19:51
 10/16 anonim ***** válasza:

19:36 vagyok. Igen, ez jó hír :)

Esetleg kenjétek be valamilyen krémmel a cicának a sebeit, amiből biztos nem lesz kára [mi propolissal szoktuk], de amúgy az állatok nyálától elvileg hamarabb begyógyul a seb, szóval ha nyalogatja :D Nem tudom... lehet, hogy van benne valami =)

2010. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!