Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam magamhoz a...

Everia kérdése:

Hogy szoktassam magamhoz a tegnap kapott 5 hónapos cicusomat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 14:42
 1/5 anonim válasza:
mi is nemrég kaptunk 2 kiscicát. Egy pár nap kellett még mindenkit megszokott. De max egy hét és minden rendben lesz. Különben meg beszélj hozzá, hívogasd stb. a mi macskáinknál bevált. Remélem tudtam segíteni :)
2011. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azoknál tényleg az a fő, hogy minél többet foglalkozz vele az elején. Nekünk is 5 hónaposan vagy picit öregebben került hozzánk a cica, az elején félt és mindig elbujt ezért egy ilyen lukacsos kinyitható teherhordó dobozba tettük és mindig ott mászkáltam mellette beszéltem hozzá megpróbáltam megsimizni. Két nap után úgy megszokott, hogy este ha felébredt mindig bebújt a takaró alá és hozzámbújt.
2011. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csinálj neki játékot
2011. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi az eddigi válaszokat!


Tegnap Szöszmösz már evett a tenyeremből. Még mindig sír éjszaka, de tegnap kifeküdtem mellé és a mancsai közé kapta a kezemet, úgy már nem volt semmi baja.

Vettem neki már játékokat, de azoktól fél. Milyet tudnék neki csinálni?

köszi!!!

2011. febr. 22. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Kell pár nap, míg feloldódik az új környezetben, és megszokik téged is. Légy vele türelmes!


Nekünk majdnem egy hétbe tellt, míg a befogadott ajándék cica feloldódott :)


Egy nagy macskatenyésztő ismerősöm azt mondta, hogy bár fura, a macskák gyakran azokhoz kezdenek el vonzódni, akik oda sem figyelnek rájuk, lehet, nálatok beválik !


Adj neki teret, várd meg, hogy ő eldontse mikor szeretne hozzád közeledni :)

2011. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!