Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska leeshet az erkélyről?...

Macska leeshet az erkélyről? Komoly válaszokat várok!

Figyelt kérdés
Nyaralás alatt a macskánkra más vigyáz. Erkélye van, nyitott és nincs lehetősége zárva tartani szellőzés miatt. A cicánk kijárós és kicsit rosszul viseli ha nem mehet ki, amire ugye itt nem lesz lehetősége. Kérdésemre, hogy milyen magasan van az erkély valamint milyen fajta (milyen a korlát stb.) még nem érkezett válasz, de ettől függetlenül: kiugrik? Vagy leeshet? Aki vigyáz rá felelősséget vállal érte, tehát kötelessége gondoskodni a biztonságáról, nem? Komoly, őszinte válaszokat kérek!

2017. jún. 21. 08:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Komoly kérdés?


Kétlem.


Magad is megtudod állapítani milyen az erkélyed és a macskád.

10éves gyerek kérdése lehet.

Vakáción vagy?

Ráérsz ilyeneket kérdezni.


Inkább barkópázz.

2017. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. A macska nem nálam lakna hanem a másik személynél. Kérlek olvasd el a kérdést mielőtt válaszolsz.
2017. jún. 21. 09:57
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az is sokat szamit,hogy mennyi idos a cica.Az enyem meg kicsi volt bator es ugyetlen.Valoszinu,hogy atakart ugrani a masik erkelyre es leesett,"csak" a laba tort el.Nem hinnem,hogy egy macska csak ugy kiugrana a semmibe.A szomszednak mar felnott cicai voltak,ok csak felugrottak a korlatra es ott napoztak csak az egyikre mondta,hogy volt mar,hogy kiesett.Szerencsere csak a foldszintrol.Szoval szerintem egy felnott tapasztaltabb cicanal kisebb az eselye,hogy valami miatt kiessen.De,ha valaki elvallal egy cicat,akkor annyit megtehet,hogy a szelloztetes idejere becsukja valahova vagy,ha ki is megy a cica az erkelyre,akkor a kozelbe marad es figyel ra.
2017. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

# 10-es nem nézted meg az ekélyt?

Ha ennyire aggódssz, kertes családi házz szóba sem jóhet?

A

Míg távol vagy.

A macskák ált. a verebek után is kiugranak.

Zárt erkélyen nyilvánvalóan nem.

Az ösztönáknél fogva.

Mi ebben a nem érthető?


Szíveskedjen lepontozni, ha nan érti.

Kérem.

A válasz a lényeg.

2017. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

És talán egyetlen szobából áll az egész lakása vecevel együtt? Amíg szellőztet, zárja be a fürdő szobába a cicát. Az én macskám is rögtön ugrana az erkély korlátjára, ami kerek, ezért képtelen rajta kapaszkodni, és egyből leesne. Én csak hámon engedem ki, és csak addig engedem, hogy kukucskáljon alul, ugrálni nem engedem. Így szoktam vele kint lenni. Ha leesne valószínűleg nyakát törné, mert magasan vagyunk.


Egyébként egy hétre mentek kb? Egy hetet csak kibír az illető, ha nem ül folyton az erkélyen, vagy ne vállalja el a macskát.

2017. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy lesz baja a macskádnak ugyanis az illetöt nem érdekli hogy elzárja - ö maga mondta.


Én ilyen helyre nem vinném, inkább megkérnék vkit, hogy míg nem vagyok otthon, felügyelje a cicust.

2017. jún. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lemondtuk és inkább a szomszéd fog pár naponta ránézni a macskára. Ez sem a legjobb, de legalább nincs életveszélyben a cicus:)
2017. jún. 22. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!