Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicanknak baja esett kb...

Kiscicanknak baja esett kb mennyi penzert vizsgalja meg az allatorvos? Surgos lenne!

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte minden orvos más árakon dolgozik. Ahova vinni akarjátok, előtte egy telefon és megmondják, mire számítsatok.
2017. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos függő, mi nem tudjuk megmondani. Felhívod a dokitokat és megkérdezed. Nem tudom hol laksz, de egy kiszállás általában 4-5 ezerbe is kerülhet, más kérdés ha hozzá viszed. Nálunk pl a doki egy vizsgálatért soha nem kér semmi pénzt, csak a kezelés és gyógyszerezés árát kéri el, de budapestiektől olyan árakat hallok hogy ihajj...
2017. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Hat ha alapbol egy rendelobe viszem ugy kb mennyi lehet Nagyatádon?
2017. jún. 23. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg állatorvos függő, én pl. 80 kilométerről járok Pestre állatorvoshoz, mert alapból is olcsóbb, mint itt, de ráadásul még el is találják, hogy mi baja van és nem kell folyton visszamászkálnom és még többet fizetni, mint itthon....

Viszont már nagyon sok orvos kipróbáltam egy sima vizsgálat + egyszerűbb kezelés 5-6 ezernél nem lesz drágább sehol, de van ahol kiscicáért ennyit se kérnek.

2017. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ mi baja, ha azt leírod könnyebben tudunk írni egy tól-ig árat. Nem mindegy, hogy műteni kell vagy inekcióval gyógyítható
2017. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!