Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám elkezdett embereket...

A macskám elkezdett embereket pofozni, hogy lehetne fegyelmezni?

Figyelt kérdés
Ha elhalad valaki mellette odacsap néha a mancsával, vagy ha űl valahol és meg akarjuk simogatni akkor is van, hogy oda kap. Ez az utóbbi időben volt jellemző, azelőtt nem csinálta. Miért csinálja vajon és hogy lehetne vissza szelidíteni? Nem bántotta senki hacsak nem valami szomszéd vagy más macska. És nem is kölyök már(lány egyébként)

2017. jún. 29. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanított? Ha nem, akkor lehet terület védés is.


Ha igen, akkor nincs rajta vmi sérülés, ami az érintésre fájdalmat okoz neki?

2017. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a karma is kint van?Az en cicam is pofozkodott egy idobe,ha fejmagassagba kerult.De csak jatekbol karom nelkul.Lehet faj valamije.A latasaval nem lehet gond?
2017. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tedd fel a kérdést, mi az a körülmény, ami idegesíti a macskát? Hőség, valami változás, akár konkrét változás a családban, akár mondjuk kevesebbet vagy otthon, rossz lett a hangulat (érzik a stresszt), kajája, helye, bármi.

Utána jöhet, hogy van-e egészségügyi problémája a macskának. Egy (átmeneti) székrekedéstől is lehet ideges.

Aztán jön az, hogy "macska". Én nem kedvelem a macskákról szóló lehúzó szövegeket, hogy kiállhatatlanok meg ilyenek, de tény, hogy elég egyedi arcok.


Az én ötletem egyébként szintén elég egyedi: én nagyon szívesen küldök neki embereket, akiket pofozhat kedvére.

2017. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!