Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan érdemes eledelt rendeln...

Honnan érdemes eledelt rendelni? A Zooplus jobb, vagy a Petissimo? Vagy esetleg egy harmadik?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Acanashop.hu - Sokkal kedvezőbbek az érak, de kisebb a választék.

A Zooplus és a Petissimo közül pedig szerintem Petissimo.

2017. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Én a Petissimot részesítem előnyben, mert eddig mindent időben szállítottak, azt kaptam amit kértem. Zooplust még nem próbáltam :(
2017. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Egyértelműen Petissimo.


Itt lehet pick pack pontra is csomagot kérni (nem kell egész nap a futárt várni), ha meg házhoz kéred a szállítást, akkor is szoktak jelezni, hogy pl. 10 és 11 között hozzák.

Zooplusról kétszer rendeltem, teljesen kiszámíthatatlan, hogy melyik nap és mikor toppan be a futár, probléma esetén a visszaküldés is macerásabb.


Árban egyébként mindkettő jó.

2017. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a zooplust, hozzám mindig ugyanaz a futár jön, úgyhogy én megbeszéltem vele, hogyha rendelek, mindig péntek reggel hozza. :D
2017. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a Zooplust, macska-kutya kaját is onnan rendelünk, kiegészítőket is sokat vettünk onnan.

2 vagy 3 (munka)nap szokott lenni a szállítás, sosem volt több.. mindig írnak SMS-t, hogy mikor hozzák, 1 órás időt szoktak megadni.

2017. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
63%
Próbáld az árukeresőn összehasonlítani, utána könnyebb. Én általában EMAG-ról rendelek mert legtöbbször ott van jó áron, ingyen hozzák, 2 max 3 nap alatt itt is van.
2017. júl. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak a Tesco.
2017. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én régen a petissimotól rendeltem, de átszoktam a zooplusra. Igazából rossz tapasztalatom a petissimoval nem volt (mondjuk a másikkal sem) csak a zooplus árai sokkal jobbak. Ha tök ugyanazt és ugyanannyit rendeljük a zooplustól, mint amonnan, akkor éves szinten több mint százezerrel többet spórolunk. Hát azért nem mindegy. A GLS (ha még mindig azzal dolgozik a petissimo) egy kicsit jobb, mint a DPD (én mindig előre fizetek kártyával, szóval nekem a DPD hozza a zooplust) de a DPD is egyre jobb, már lehet követni, hogy hány megállója van a futárnak előttünk, nem csak simán a megadott kétórás intervallumra kell hagyatkozni, meg felénk jó futárok jönnek, mert még ezen kívül is telefonálnak és ha véletlen nem vagyunk otthon, akkor eddig még mindig megbeszéltük mikor érünk haza és visszajöttek még aznap mégegyszer.
2017. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!