Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elütöttük a kismacskánkat....

Elütöttük a kismacskánkat. Hogyan tudom túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés
Nem vettük észre, hogy kijött a kerítés alatt és bemászott a kocsi alá. Én vettem észre, hogy a cica dobálja magát, azt hittem először, hogy csak játszik...de nagyon furcsa volt és aztán a feleségem rémülten mondta, hogy véres...odarohantam és láttam, hogy vége lesz szegénynek, akkor már nem mozgott...nem tudom leírni itt a sérülését. Elvittük egy állatorvoshoz, azt mondta,nincs mit tenni...csak elaltatta...de nem tudom kiverni a fejemből...úgy szerettük és így lett vége...

2017. júl. 11. 10:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kisvárosban élek. 2 éve esett meg, hogy épp stoppoltam, s tőlem kb 2-3 méterre ütöttek el egy fiatal cicát. Halálos csapás volt, azonnal vonaglani kezdett és meghalt. Gyorsan odamentem, akkor már nem mozdult, a szemei kiugrottak az üregükből. Beleégett a látvány az agyamba. Mást nem tehettem, kivittem az út melletti füves részre. Sokszor álmodtam vele és mai napig néha eszembejut. Az idő segít csak.

A kerítést pedig csináljatok meg ill, máskor indulás előtt odafigyelni hogy ne forduljon elő többet.

2017. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnáljuk a cicát és örök lecke számunkra...semmi másra nem tudok gondolni. :( Talán nem is vártam semmi jót, amikor beírtam a kérdést.
2017. júl. 11. 14:11
 13/16 anonim válasza:
Szerintem a legfontosabb, hogy bocsáss meg magadnak!! Hasonló eset történt ma velem is.. nem szándékosan, de bántottam a kismacskám, de pusztán csak azért mert meg akartam védeni őt. Egész nap rosszul volt, vagyis hát aludt és bágyadt. Rettenetesen mardos a bűntudat, többször sírtam is és csak bízom benne hogy naprol napra jobban lesz és nem pusztul el.bár már most kicsitt jobban van. Na de lényeg a lényeg, meg kell bocsátani önmagunknak, mást nem tudunk.. én elhiszem neked, hogy nem szándékosan tetted, és véletlenül történt minden. Szörnyű látvány lehetett. Nagyon sajnálom és jobbulást kívánok!!
2017. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a cicádat Kérdező, balesetek sajnos mindig történnek. Elhiszem, hogy nem akartál rosszat a cicának, és valószínűleg legközelebb sokkal óvatosabb leszel.


És előre is elnézést az offért, de kedves utolsó. Ha a cicád olyan rossz állapotban van, hogy reménykedni kell, hogy életben maradjon, akkor legjobb lenne minél hamarabb állatorvoshoz vinni! (Ha már elvitted, akkor kérlek vedd semmisnek amit írtam, a válaszodból számomra nem derült ki, hogy voltál-e vele dokinál, vagy sem) Minden esetre a te cicádnak is jobbulást kívánok.

2017. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó szíved van kedves kérdező...ez egy sajnálatos baleset volt, el tudom képzelni, hogy most milyen borzasztó lehet, idővel enyhül majd, de elfelejteni teljesen nem fogod.
2017. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 12. 11:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!