Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elütöttük a kismacskánkat....

Elütöttük a kismacskánkat. Hogyan tudom túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés
Nem vettük észre, hogy kijött a kerítés alatt és bemászott a kocsi alá. Én vettem észre, hogy a cica dobálja magát, azt hittem először, hogy csak játszik...de nagyon furcsa volt és aztán a feleségem rémülten mondta, hogy véres...odarohantam és láttam, hogy vége lesz szegénynek, akkor már nem mozgott...nem tudom leírni itt a sérülését. Elvittük egy állatorvoshoz, azt mondta,nincs mit tenni...csak elaltatta...de nem tudom kiverni a fejemből...úgy szerettük és így lett vége...

2017. júl. 11. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Szerezzetek egy másik macskát.
2017. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Van másik. Csak nem tudom kiverni a fejemből a haláltusáját.
2017. júl. 11. 10:21
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Hogyhogy milyen módon? Sehogy. Mit gondolsz, beveszel egy tablettát és elfelejted? Idővel majd elhalványul.
2017. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

Örülj neki, hogy nem egy kisgyereket ütöttetek el. Lehet, hogy ostobaságnak hangzik, de nekem azt tanította az oktató, hogy indulás előtt mindig sétáljam körbe az autót és nézzem meg, minden rendben van-e (pl. nem törte-e le valaki a tükröt vagy hasonló) és bizonyosodjam meg róla, nincs-e valami akadály, ha elindulok (kerék elé esett/dobott tárgy mondjuk).

Vedd úgy, hogy az ő élete a tanulópénz, hogy ezután nagyobb figyelemmel indulj el.

2017. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

#1

Inkább ne szerezzen másikat a kérdező...

2017. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egy kisgyereket biztos észrevettünk volna, de ez a cica még pici volt és olyan hirtelen bemászhatott a kocsi alá. Inkább arról kellett volna gondoskodnom, hogy ki se tudjon jönni a kerítés alatt.
2017. júl. 11. 10:38
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Igen, kellett volna... minek nektek macska, ha nem vigyáztok rá?!
2017. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rossz helyen tettem fel a kérdést, rossz kategóriát választottam, bocsánat.
2017. júl. 11. 12:16
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Gratulálok...mit vártál, hogy majd megsimogatjuk a buksidat és sajnálunk? Élőlény b.sszameg, nem fogyóeszköz. Neki is ez az egy élete volt. Talán a másikat ne engedd ki...
2017. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szegeny cica.Szornyu lehetett.A masikra most mar nagyon vigyazzatok.
2017. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!