Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miota ivartalanitattam a8éves...

Miota ivartalanitattam a8éves kandurom, nem mászkál el, de folyton az uttestre kifekszik, félek hogy el ütik. Miért csinálja ezt azota?

Figyelt kérdés
Az elött nem csinálta ezt de napokra eljárt. Most nem jár el de elénk kifekszik az uttestre mindig zavargálom onnan. Hogy szoktassam le erről? Nem fogom bezárni a lakásba, 8éve kinti. Az is marad. Ötletek? Köszi

2017. júl. 17. 05:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit durván hangzik, de locsold le vizipisztollyal.

Mi forgalmas út mellett lakunk, a macskáink kinti-bentiek (5 éves kandúr, 1 éves nőstény, ivartalanítottak). Nem akartam, hogy kimenjenek a forgalmas részre, ezért amikor kimentek, lelocsoltam őket, megijedtek, viszarohantak, de azon kívül semmi bajuk nem lett, hogy vizesek lettek. Nem is szoktam őket látni a ház előtt, a kapu közelébe sem mennek.

Mondjuk annyi a különbség, hogy mindkettővel akor csináltam ezt, mikor először mentek ki, tehát az ismeretlenbe kiléptek és egyből telibe kapták, hogy rossz élmény legyen nekik, nem tudom, hogy így beválna-e ez nálatok, ha ki van oda szokva. :(

2017. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ellustult. Nem hajtja a vér, de kint van, hát letelepszik. Tanítsd meg neki, hogy nem szabad, esetleg nem lehet a kertben, de telken belül tartani? (kerítés megerősítése).
2017. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!