Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha mindig kifekszik?

Baj ha mindig kifekszik?

Figyelt kérdés

Van egy Dobermann szuka kutyánk aki félidős vemhes.Szoba kutya de mindig kimehet ha akar, van egy nagy kertünk ahol a társaival játszhat.Most hogy ilyen meleg van mindig ki akar menni az árnyékba pedig ott nincs olyan hideg mint bent.

Szerintetek mit csináljak vele ha csak akkor hajlandó bejönni ha kap valami kis nasit hagyjam kint vagy valahogyan vegyem rá hogy jöjjön be?Mert már azon is gondolkodtam hogy becsukom az ajtót hogy ne tudjon kimenni, vizet kaphat bent is, az megoldható csak hát nem szeretnék olyan dolgot ráerőszakolni amit amúgy nem szeretne! Viszont félek hogy kimegy a napra és elalszik vagy valami és nem tudom lehet-e komolyabb baja ettől amúgy van 3 társa és ők szépen bent maradnak!


2012. júl. 5. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, ha az árnyékban pihen egy kicsit. A kutya csak állat, kint jobban szeret lenni, hallja mi történik körülötte. Ha melege lesz úgyis bemegy.
2012. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!