Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tetszik a macskám sebe....

Nem tetszik a macskám sebe. Később nem fogja magânak kitépkedni a varratokat?

Figyelt kérdés

Ma telik le a negyedik nap ivartalanított làny macskànàl, ennyit mondtak, hogy eddig tartsam bent. A tölcsért màr levettük, egy kicsit nem nézten oda és szerintem, màris azt nyalogatta. Egyből rà szóltam,ilyenkor abba is hagyja,de mostmàr ki kell őt engednem, mert nem bírja tovàbb azon a kis helyen, ahol eddig volt... Gallér meg így nem maradhat rajta, ha kiengedem őt..

Azért aggódom, hogy szerintem, azért mert nyalogatta, nem tudott bevarrasodni... kicsit ilyan friss sebesnek tűnik vagy nem is tudom

.

Hívtam a dokit, azt mondta, vàgjak picit vissza varrat végeibők, de én még így is hosszúnak làtom...:/

Köszi előre is!


2017. júl. 18. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogja nyalni gallér nélkül. Ha beteg egy állat, a gazdájának kell kitartania, hogy a szükséges ideig korlátozza.
2017. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicámon ivartalanítás után vagy másfél-két hétig ratja hagytam a gallért. Nem tetszett neki, de ki kellett bírnia. Most fontosabb, hogy begyógyuljon a sebe, mint hogy mászkáljon. A frissen műtött embereket sem akármiért nem engedik ugrálni.
2017. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mi tetszik a macskának, ilyenkor mindegy. A varratok nem fognak 3 nap alatt felszívódni. Mint ahogyan 3 nap alatt még a bőre sem kezdett el még összeforrni sem!

Kiszedi a varratokat és nyílt sebbel fog rohangálni, ha nem teszed vissza a gallért!

Vagy ha leveszed a gallért, akkor szépen figyeld egész nap.

2017. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A gallérnak 10 napig rajta kell lennie, egyik állat sem szereti, de nem szórakozásból rendeli így az állatorvos. Túl fogja élni (meg te is, még ha kellemetlenséget is okoz neked is).
2017. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocs, megtévesztő volt, amit ìrtam, nem az én macskàm, hanem a szomszédomé... Az orvos pontosan azért adott ilyen varratot, mert tudta, hogy nem sajàt macska.Akkor miért mondtak négy napot, hogy addig tartsam bent? Valami két hétről beszéltek, hogy akkor porlad el ez a cérna, amivel varrva van.. Addig tutira nem tudon màr bent tartani...:/

Köszönöm a vàlaszokat, amúgy!

2017. júl. 18. 11:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan varrat, ami 3-4 nap alatt felszívódna.
2017. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mi értettül félre. Te írtad, hogy a macskádról van szó!
2017. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem lehetne valamivel leragasztani neki vagy befújni valamivel, hogy ne nyalogassa? Nem arról van szó, hogy nem tudok rà fugyelni az elkövetkezendő napokban, csak ezezn a kinti zàrt helyen nem matadhat tovàbb, most felhoztam őt a hàzba, de itt van a sajàt cicàm is, aki óràk kérdése és fel kelhet é
2017. júl. 18. 11:10
 9/10 A kérdező kommentje:
És egyszer màr egymàsnak akartak menni...
2017. júl. 18. 11:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval, sokat van nâlunk a kertben amúgy is, de ha most így elcsàszkâl valahovà és bàrmi baja lesz, nem is tudok róla...:(
2017. júl. 18. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!