Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám mit csináljak?

Eltűnt a macskám mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk sétálni a kutyánkkal és este amikor mentem lefeküdni eszembe jutott a macska hogy be kell hívni, de nem jött amikor hívtam. Az anyukám meg a testvérem azt mondta, hogy este hallottak egy autót megállni a kapunk előtt, dudált kettőt , hallottak egy ajtócsapódást és az autó villám gyorsan elment. Reggel az anyukánk felkeltett minket hajnali hétkor és mondta hogy menjünk ki keresni. Nem találtunk semmit. Arra gondoltunk hogy lehet hogy elütötték de akkor az árokba dobták volna a tetemet. Még arra gondoltunk hogy elkóborolt de hát miért tette volna? Hívtuk is de nem jött. Akkor az anyukám azt mondta hogy lehet hogy a szomszéd volt. Svédországban lakunk és a szomszédunk egy nagyon nagy proletár. Senki nem akar velük kommunikálni és lehet hogy bezárták a pincébe vagy a házba. Anya szerint azért csinálták mert ugye fúrt kutunk van és anyáék nem adnak senkinek ingyen vizet mert fizetni kéne érte. És azt gondolta a szomszéd hogyha a macskát elrabolja majd kap vizet de nem adunk neki. Mindenki abban bízik, hogy a macska okosabb mint ők és kifut a lábuk között amikor kimennek a házból. Segítsetek hogy kéne vissza csalni vagy vissza szerezni?

2017. júl. 19. 09:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
én adnék nekik vizet de a szüleim nem akarnak mert hogy az nem jó hogy mindent el ér amit csak akar
2017. júl. 19. 16:33
 12/13 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el egyik percben hallom hogy a macska nyávogva jön fel a lépcsőn. először azt hittem képzelődök de nem. VISSZA JÖTT!!!!!!!
2017. júl. 19. 18:23
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát kiszabadult végre a proletár fogságából , börtönéből? :)
2017. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!