Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, ha kilógnak a...

Normális, ha kilógnak a kiscica szemfogai a szájából?

Figyelt kérdés
12 hetes macsek, a felső szemfogai kb 1-2 mm-nyit kilógnak a szájából, ha csukva van. Fejlett, egészséges, oltott, féreghajtott, koránál kicsit nagyobb méretű cica.
2017. júl. 21. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Orvos
2017. júl. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám is ilyen. Már felnőtt. 😺
2017. júl. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jajj, oké, rögtön orvos. Jövő héten megyünk orvoshoz, szóval hacsak nincs baja vagy szenved, nem viszem el fölöslegesen. A macskát nem zavarja, aktív, jó a kedve, az étvágya és a kaki rendben. Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy ennyi miatt állatorvoshoz rohanok? (Annak fényében, hogy jövő heten megyünk, bár ezt te nem tudhattad.)

A második választóinak pedig köszönöm a választ. :)

2017. júl. 21. 01:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, de valóban nem kell szaladni e miatt a dokihoz, majd ha mentek elmondja mitől van ez
2017. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én macskám is ilyen, és az egyik szemfogának a vége le van törve. Ilyen volt már mikor hazahoztam. Nem vettem észre hogy bármi hátránya lenne belőle.
2017. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden ragadozónak hosszabb a szemfoga a többinél, és ahhoz, hogy össze tudja csukni az állkapcsát, a szemfogaknak kissé kijjebb kell állniuk, hogy elférjenek egymás mellett. Ez tök normális, nézz meg bármilyen nagymacska-fotót.
2017. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van vmi genetikai betegség macskáknál, amikor a felső szemfoga túlnő a száján és asszem az veszélyes, de a doki meg tudja állapítani, ha erről van szó. Az enyémnek is kicsit csálék a fogai, ezért a csücske kilóg, de doki szerint nincs baja. Evésben nem korlátozza, úgyhogy mindegy.
2017. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!