Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel helyettesithető leginkáb...

Mivel helyettesithető leginkább az alutasakos kaja, konzerv?

Figyelt kérdés

Hol vegyek és milyen húst amivel meg is éri a váltás?

És mikor és mennyit adjak belőle a macskának?


Szárazból minőséget kap, de a nedves az nagyon drága.



2017. júl. 21. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha kapsz csirke mellhús nyesedéket az jó lehet (és nem is drágább mint a tasakos.)

De ha akciós a csirke felső comb azt is kicsontozva kiadagolhatod. (akciósan nem drága).

2017. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! És nyersen a jobb, vagy ha fűszermentesen megfőzöm? (A felső combot)

És gondolom ez a macska súlyától is függ, de mondjuk ha mindennap reggel szárazat kap és a 2. esti (Tehát utolsó) étkezése az csirke hús, akkor kb. hány grammot adjak neki egyszerre?

2017. júl. 21. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Az állattartás drága dolog. Ha a normális kajára sajnálod a pénzt akkor mi lesz ha állatorvoshoz kell vinni?
2017. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani! Az állatodat te ismered!

De a száraz táp sem olcsó, ha jó minőségű!

2017. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2. Nem sajnálom rá a pénzt, de szerintem egy kicsit abszurd lenne havonta többet költeni a macskám étkeztetésére mint a sajátoméra.


Leonardo kacsa + rizs szárazat kap, ez 1850 Ft/kg. Ugyanebből a márkából még LEGALÁBB 350 Ft lenne naponta az etetés, de nem is biztos, hogy olyan jó mint a hús. Amúgy az állatorvos azt mondta, hogy e mellé a száraz mellé nem is biztos, hogy kéne adnom bármi mást.

De én a legjobbat szererném a macskámnak.

2017. júl. 21. 15:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint + 350 Ft/nap ha konzervet is vennék.
2017. júl. 21. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Az én cicáim mindig házi kosztot kapnak. Szép,erős és egészséges macskák. De figyelni kell,halat, krumplit,és nagyon fűszeres ételeket nem szabad adni nekik. Vannak macskatartással kapcsolatos oldalak,én is onnan tudom ezeket. Nem tudom mi a pontos címe,de biztos h megtalálod a neten
2017. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!