Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hirtelen nagyon elkezdtek...

Hirtelen nagyon elkezdtek vonzani a fekete macskák ennek van valami jelentése?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt az ilyen szellemvilág,boszorkányság, paranormális dolgok stb. Vannak akik itt a környéken boszorkánynak gondolnak (falun élek babonás öregekkel körülvéve) pedig nem vagyok az, csak mivel érdekel a téma jobban beleásom magam és kipróbáltam ezt azt pl különféle "varázslatok". Mostanában különösen elkezdtek vonzani a fekete cicusok akinek amúgy is sokat ehhez a témához kötnek. Szerintetek mért van ez? Lehet igazuk van és van bennem boszorkány hajlam?

#macska #fekete #boszorkány #szellemvilág #paranormális állatok
2017. júl. 21. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csupán egy tini vahy, aki keresi önmagát, ami nem baj. A cicák meg cukik, akármilyen színük is legyen. A fekete szín az éjszakát és sötét vagy tiltott erőket szimbilizálja, ezért kötötték össze a boszorkánysággal.


Unatkozó öregasszonyokkal ne foglalkozz, elég szomorú, hogy ilyenekkel tömik egy fiatal fejét.

2017. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tiniként én is gyertyáztam, meg ilyesmik.


A fekete macska pedig alapbol.kedvenc, ha valaha lesz, az fekete, mert titokzatos, sötétben nem látni és a fél világ fél töle :)

2017. júl. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Pont amiatt tetszett meg, hogy rákattantál a témára. Egyébként én is mindig fekete cicát szerettem volna, mert olyan mint egy mini párduc :D de eddig mindig talált vagy mentett cicánk, volt, és mind szürkére sikerült. Na majd legközelebb, ha saját lakásban lesz cicám, feketét hozok, állítólag ők úgysem fogynak olyan jól a menhelyekről.
2017. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!