Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy a kiscicám a vécén végzi el a dolgát?

Figyelt kérdés
A mindössze 4 hónapos cicám a vécén végzi el a dolgát. Szerintetek ez normális az ő korában? Vagy egyáltalán szoktak ilyet csinálni a macskák? Pedig alom van neki kirakva, de valahogy meg sem közelíti.
2017. júl. 29. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg nem esik bele addig oké :D Egyszerűbb takarítani


(csak folyton ellenőrizni kell, hogy produkált-e bele)

2017. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg téged nem zavar addig szerintem semmi gond. Bár úgy hallottam, elég nehéz erre megtanítani a cicákat, ahhoz is ilyen speckó "wc-ülőke" kell. Amúgy így csinálja amióta nálad van? Lehet, hogy az anyjától látta, tanulta el.

Az én macskám kicsi kora óta néha a zuhanytálcába pisil... nem tudom miért, pedig volt, hogy közvetlen mellette volt az alomláda.

2017. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tanulhatta az anyukájától, mert az anyukája kinti macska és sosem engedjük be a házba. De ő 2 hónapos kora óta bent van, csak nagyon ritkán engedjük ki. Egyszer mikor mentem vécére jött velem és megvárt. Egyszer résnyire nyitva maradt a vécé ajtaja és arra lettem figyelmes, hogy hangok szűrődnek ki a vécéből. És engem is meglepett. Azóta csak ott hajlandó üríteni. Ha zárva a vécéajtó, akkor nyávogva jön nekem szólni, hogy nyissam ki neki. Engem nem zavar, sőt, csak kicsit furcsa, hogy magától jött erre rá.
2017. júl. 29. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!