Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális az, ha a kiscicám...

Normális az, ha a kiscicám sokat iszik?

Figyelt kérdés

7 hetes kiscica, kb. 1-2 hete elég sok vizet iszik, naponta 4-5 alkalommal, amit csak én látok, pedig 9 órát nem is vagyok otthon. Egy alkalommal fél-1 percig is iszik. Nem biztos, hogy baj, csak úgy tudtam, h a cicák nem nagyon szeretik a vizet. Alutasakost kap, vagy főtt kaját, szárazat csak akkor eszik, ha épp elfogyott a többi, és nem vagyok otthon.

Állatorvosnál 2 hete voltunk, 2x lett féregtelenítve, jó étvágya van, játszik, szép a szőre, nem náthás (de korábban kicsit az volt), nem sovány. Nemsoká úgyis viszem megint dokihoz az oltások miatt, de addig is aggódok, hogy nem jelent-e bajt ez a sok ivászat. :D


2016. jún. 29. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Meleg van,persze,hogy sokat iszik :)
2016. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a kiscicák a vízben fürdést és az esővizet nem szeretik mert pl. a víztükörben látják önmagukat, akitől megijednek, az esőtől elázik a bundájuk, amit utálnak


meg úgy tudom nem tudnak úszni a macskák, ez is 1 ok


de kis tálkába megisszák


(nincs saját macskám)

2016. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A macskák csak magukon nem szeretik a vizet :P


Amúgy igen, meleg van, fontos ilyenkor a folyadékfelvétel.


(Ha majd egy kicsit idősebb lesz és erősödik az állkapcsa, térjetek át száraz tápra, az sokkal jobb neki)

2016. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A macskák sivatagi körülmények között fejlődtek ki, így jól tárolják a vizet, és keveset is isznak. Az én cicám most nyáron sem iszik látványos mennyiséget, ezèrt szerintem egy kérdést megéri az állatorvosnál lehet ő megnyugtat, hogy semmi baja. 😊 7 hetesen nagyon pici mèg az a cica, mi történt az anyukájával? Sok cica még szopik ebben a korban.
2016. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szegénykémnek nem kezdődött jól az élete. 2 hetesen kidobták őket egy dobozban, egy pasi megtalálta, és egy anyacicához vitte, 2 hétig ő szoptatta őket, de utána szabadulni akart ő is tőlük. Így 4 hetesen el kellett hoznom, nagyon pici volt. De ahhoz képest már 4 hetesen szépen evett, almot használt. A mosdást még csak most kezdte, korábban nem. Szegénynek hamar kellett megtanuljon dolgokat, amit a többiek csak nagyobb korukban. De ügyes kis cukipofa. :)
2016. jún. 29. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!