Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy mondjam meg, hogy bolhása...

Hogy mondjam meg, hogy bolhásan nem kell a macska?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöméknél születtek kiscicák, kapok majd tőle egyet, de csupa bolha mind és nekem így nem kell, ők meg az egész házba beengedik őket mindenhová, az ágyba is. Nyakörvet még nem kaphatnak, még nagyon kicsik. Nálam csak benti lesz, nem akarom, hogy a házunk tele legyen bolhával. Hogy oldjam ezt meg? Megsérteni nem akarom.

2017. júl. 31. 15:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy majd akkor kell a macska, amikor lehet rá bolhanyakörvet is tenni, mert nálad csak benti lesz. Ennyi. Nem kell külön kiemelni, hogy már most is bolhás a cica.
2017. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Augusztus végén lesz két hónapos. Akkor már adhatok rá vagy cseppenthetek? De a többi macskát, ami másé lesz ha el tudják passzolni, nem szeretném lekezelni.
2017. júl. 31. 15:24
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Alap lenne, hogy ne legyenek bolhásak az ember háziállatai, pláne hogy lakásban tartják őket. Nyugodtan megmondhatod, hogy mivel hemzsegnek benne a bolhák, te így nem viszed haza, majd ha kiirtották belőle. Ha ezen megsértődik, az az ő baja.
2017. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem fogják kiírtani őket, állatokra nem költenek.
2017. júl. 31. 15:29
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így inkább ne tőlük hozz cicát, hanem menhelyrol. :)
2017. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
6%
Most biztos le leszek pontozva, de 25 evig eltem falun, es volt egy csomo macskank. Akiknek kinti macskaja van, es kolyke szuletik, az bolhas! Nincs mese! En mindig mondom, hogy a kismacskak eleve bolhasan szuletnek! :D
2017. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fogják kiírtani őket, állatokra nem költenek."


Nekem nincs semmilyen háziállatom. Nem is nagyon pártolom a hobbicélú állattartást. De ha valakinek van mégis van háziállata, úgy gondolom, akkor az ELVÁRHATÓ MINIMUM, hogy bizonyos alapdolgokra költsön. A bolhamentesítés ilyen alapdolog.

2017. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
A kicsikkel együtt 8 macskájuk van. A nőstények nincsenek ivartalanítva, a kicsiket agyon szokták csapni, most csak azért tartották meg őket, mert könyörgött az ismerősöm, hogy tartsák meg őket, úgyis mindegyik fiú, biztos el tudják passzolni. Közben kiderült, hogy mindegyik lány és persze nem kellenek senkinek. Ha betegek akkor inkább elnézik, hogy szenvedjenek, orvoshoz nem viszik őket. Nem akarok kib*szni vele, hogy nekem se kell, mert kell, de bolhásan nem. Felveszed és potyognak ki belőle a bolhák és ott mászkálnak a hasukon, olyan undorító. :/ Nálam házi cica lenne és vinném ivartalanításra meg oltásra.
2017. júl. 31. 15:37
 9/31 anonim ***** válasza:

Jajj, veletlenul elkudtem... szoval tudom hogy nem igy van, csak viccnek szantam....

De szerintem egyaltalan nem fognak megsertodni, hogy ha azt mondod majd akkor viszed el a cicat, ha lehet bolhairto cseppezni.

En ezt javaslom, mem a nyakorvet! Vidd majd el allatorvoshoz, O lerendezi a cseppet meg egxeb oltasokat, fereghajtast stb.

2017. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Az allatorvoshoz elviszed 1000 ft ért rak rá olyan cseppet amitol kihullanak belole a bolhak .es tok mindegy mennyi idos a cica
2017. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!